Фермерський ринок «Грядка»

На території київського ВДНГ 31 липня пройде великий фермерський ринок «Грядка». Фермерський ринок «Грядка» – це не просто сільськогосподарський ринок, це унікальний торговий формат, де відвідувачі завжди зможуть знайти свіжі фермерські продукти і поспілкуватися безпосередньо з українськими крафтовими виробниками. Це сучасний центр суспільного життя, який об'єднує людей в любові до смачних, різноманітних і здорових продуктів.

За останні кілька років в Україні з'явилися сотні фермерських господарств, які за основу собі взяли робити якісний і інноваційний продукт. Так Україна вже може похвалитися величезним вибором смачних сирів, в'яленого м'яса, в тому числі і хамонів, в'яленими томатами і навіть устрицями, що виросли на берегах Херсонщини. Фермерський ринок «Грядка» збере кращих представників, які зможуть здивувати навіть саму вибагливу публіку.

На ринку буде представлено понад 50 торгових точок, де фермери з різних регіонів України будуть продавати свою продукцію: м'ясо та м'ясні продукти, кисломолочні продукти, хліб, овочі, фрукти, ягоди, крафтове пиво і вино.

Більше інформації на фейсбук-сторінці.

Вхід вільний.

Місце: ВДНГ (проспект Академіка Глушкова, 1), Безкоштовно

Реклама:

Головне сьогодні