Відкриття фестивалю ГогольFest 2016

16 вересня відбудеться відкриття IX Міжнародного фестивалю сучасного мистецтва ГогольFest. Кульмінацією відкриття стане проект Владислава Троїцького «Шоу В.» за участю гурту DakhDaughters, Нової опери, цирку, ляльок, віджеїв. Як і завжди, в перший день фестивалю на відвідувачів чекає масштабне видовще.

«Шоу В.» – це не звичайний музичний концерт, а перфоманс нового типу, який поєднає багато жанрів: театр, музику, цирк, оперу, театр ляльок та медіаарт. У проекті звучатимуть нові пісні гурту Dakh Daughters. Також у шоу бере участь колектив Нової опери, відомий створенням вистав «Коріолан» та «IYOV».

«Це розповідь про те, як вчилися будувати вавилонську вежу та про те, що таке вавилонська блудниця. Це майже детективна історія, яка розповідає, чому вавилонську вежу було зруйновано. А загалом відкриття матиме настрій такого собі іронічного життєрадісного преапокаліпсису», – розповідає режисер Владислав Троїцький.

Вартість: 120 грн, у день відкриття – 150 грн.

Купити квитки.

Також 16 вересня глядачі зможуть побачити відкриття візуальної програми під кураторством Євгена Березницького, а також відкриття візуального проекту «Продажне мистецтво». Спецпроект Центру Довженка у рамках кінопрограми відкриє показ фільму «Вавилон ХХ». Лаундж-зону фестивалю відкриє Арт-еко-квартал. Хореографічна та театральна програми представлять свої перші вистави, квитки на які будуть продаватися окремо. Свої спецпроекти представлять відомі проекти «Ulichnaya eda» та барахолка Кураж Базар.

Місце: Арт-завод Платформа (вул. Біломорська, 1), Вартість: 120–150 грн, Організатори: ГогольFest

Реклама:

Головне сьогодні