Європейський день мов

Британська Рада в Україні, Goethe-Institut в Україні, Посольство Іспанії, Італійський інститут культури, Польський Інститут у Києві, Французький інститут в Україні та Чеський центр у Києві запрошують на святкування Європейського дня мов.

1 жовтня в оновленому Домі освіти та культури «Майстер Клас» відбуватимуться безкоштовні мовні уроки для дорослих та дітей, презентації навчальних програм у Європі, майстерні, конкурси, виставки, ігри протягом дня, розіграш квитків до Барселони від туристичної компанії Join UP і святковий концерт на завершення.

Уперше Європейський день мов був проведений 2001 року Радою Європи в рамках Європейського року мов. Європейська комісія та Європейський центр із вивчення живих мов беруть активну участь в організації заходів цього дня.

Мета Європейського дня мов – привернути увагу аудиторії до мов, якими розмовляють у Європі, поширювати культурне і лінгвістичне різноманіття та заохочувати до вивчення мов протягом усього життя.

«Європейський день мов відкритий для всіх! Мова та комунікації зараз як ніколи складають серцевину нашого суспільства. Вивчення мов відкриває шлях до нових перспектив і пізнання культур», – каже пані Олоф Олафсдоттир, директор департаменту демократичного громадянства та участі у Раді Європи.

Фейсбук-сторінка події.

Місце: Дім освіти та культури «Майстер Клас» (вул. Богдана Хмельницького, 57Б), Безкоштовно, Організатори: Британська рада в Україні (British Council) , Ґете-Інститут (Goethe-Institut) , Посольство Королівства Іспанія в Україні

Реклама:

Головне сьогодні