Вистава «Запрошення на страту»

Нова вистава «Запрошення на страту» молодого прогресивного київського театру «Мізантроп» – це черговий виклик сучасному театральному суспільству. Цього разу, вирішивши перенести на сцену фантасмагоричний і парадоксальний світ одного з найбільш незвичайних романів Володимира Набокова, автори і постановники остаточно стерли межу між драматичним театром, балетом, мюзиклом, цирковим шоу і кабаре.

Головний герой Цинциннаті Ц. потрапляє під суд за «гносеологічну мерзенність» і «непрозорість». Процес над героєм ведеться за неіснуючими законами, і смертний вирок приховується за фразою: «з люб'язного дозволу публіки, вам надінуть червоний циліндр». По ходу дії все ясніше стає, що навколишній світ ілюзорний і являє собою набір норм і правил, які суперечать мінімальному здоровому глузду. Правилам підкоряються скоріше пародії на людей, маски – персонажі вистави. Слідувати загальнолюдській логіці й моралі вдається лише головному герою. Проте, він піднімається на ешафот, де йому повинні будуть відрубати голову.

Основним акцентом вистави стають актори, які досягли абсолютної універсальності, які вміють робити все: танцювати, співати, грати на музичних інструментах, виконувати акробатичні і пластичні етюди, бути клоунами і, в той же час, показувати драматичну глибину героя.

Вартість: 70–600 грн

Купити квиток.

Місце: Національний академічний театр російської драми ім. Лесі Українки (вул. Б. Хмельницького, 5), Вартість: 70–600 грн

Реклама:

Головне сьогодні