Підтримай нас, щоб ми без обмежень могли продовжувати роботу – долучайся до Клубу УП!
Підтримай роботу журналістів

Виставка «Сім видів паніки» Георгія Сенченка

Щербенко Арт Центр представляє персональну виставку українського художника Георгія Сенченка, який після тривалої перерви повернувся на українську арт-сцену. До експозиції «Сім видів паніки» увійдуть великоформатні графічні роботи в стилістиці нуарного коміксу, а також графіті, що буде створене художником в просторі арт-центру лише на час виставки.

Назва «Сім видів паніки» – саркастична посмішка автора, пародія на позитивізм актуального художнього поля, що послідовно затискає в лещата системи свободу вираження і висловлювання. Шляхів із цього стану не багато: художник або вбудовується в поле, або виходить за його межі, або виходить на мета-рівень, об'єктивуючи систему, іронізуючи над нею та її трансформуючи. Останній варіант – вже перевірений (і логічний) прийом, завдяки якому автор може сміливо дискутувати про низьке, підносячись, і розповідати про своє, запозичуючи чуже.

РЕКЛАМА:

Місце: Щербенко Арт Центр (вул. Михайлівська, 22в), Лектори: Без лектора , Безкоштовно, Організатори: Щербенко Арт Центр

Реклама:

Головне сьогодні