Фестиваль електронної музики Brave! Factory!

Фестиваль електронної музики і сміливої культури – Brave! Factory! – збирає всіх друзів у Secret Place 23–24 серпня.

Завдяки десяткам однодумців, переддень свята і сам День незалежності України стануть тим часом, коли відбудеться щось неймовірне. Замість цехів і складів заводу – рейв-майданчик і галерея. А стіни перетворяться на величезні полотна. На бетонних майданчиках розташуються концертні сцени і танцполи.

А в якості сидінь і балконів ви спробуєте використовувати старі труби, крани, бочки, верстати. Справжнє кафе на території елеватора – у всьому цьому буде щось магічне, незрозуміле, чарівне. Поєднання урбаністичного пейзажу та яскравої, вільної, сміливої творчості буде вражаючим.

Музична частина фестивалю – в руках талановитих музикантів і діджеїв із різних куточків світу. Свою частку «високого» внесуть у захід вільні художники.

Очікують більше шести тисяч гостей на території заводу підприємства «Метробуд» – 50 тисяч квадратів цехів і пристроїв. Вперше ця територія буде задіяна під подібний захід.

3 000 кв метрів займуть танцмайданчики. Всього їх буде п'ять і кожна буде відповідати конкретному напрямку електронної музики.

Вартість: 990 грн або ж можна придбати денний квиток з 10:00 24 серпня за 550 грн. Такі ціни актуальні до 3 липня. Вони будуть рости в три етапи і 16 серпня вартість повного квитка складе 1390 грн.

Купити квитки.

Місце: Підприємство «Метробуд» (вул. Авторемонтна, 128), Вартість: 990–1390 грн, Організатори: Арт-центр Closer

Реклама:

Головне сьогодні