Леся Воронина. "Хлюсь та інші"

Леся Воронина. "Хлюсь та інші". Видавництво "Грані-Т", 2010 р. 54 сторінки. Наклад 4000 примірників.

Леся Воронина - вже відома українська дитяча письменниця, автор багатьох детективів для дітей та казок для трохи молодших читачів. Її книга "Нямлик і балакуча квіточка" увійшла до П'ятірки року Бі-Бі-Сі 2008 року. Леся Воронина народилася в Києві 1955 року, філолог за освітою, працює в дитячому журналі "Соняшник".

Книгу Лесі Ворониної "Хлюсь та інші" представляє експерт Бі-Бі-Сі, професор Києво-Могилянської Академії Віра Агеєва.

"Видавництво Грані-Т представило вже цілу бібліотечку книжок для молодших школярів. Казки про зайчиків уже видаються трохи наївними, а пригод так хочеться...

Героїні казки Лесі Ворониної пригода трапилася неймовірна: у неї в хаті з'явився маленький зелений чоловічок на ім'я Хлюсь, аби попросити врятувати річку від страшного забруднення.

Дівчинка не побоялася ні швидкісного польоту в мильній бульці, ні маніпуляцій злого Оселедця, котрий ув'язнив її всередині комп¢ютерної гри... Добро, як і годиться, перемогло.

Чудові ілюстрації Катерини Штанко (це, до речі, вона намалювала прегарного бадяку-маняку та деяких інших незвичайних істот у книжці "Улюблені вірші", упорядкованій Іваном Малковичем, - один з найкращих проектів, адресованих найменшим шанувальникам поезії) заслуговують окремої згадки - таких симпатичних (я б сказала навіть вродливих) котиків, папужок, дівчаток та жаб-інопланетян просто не можна не любити.

Так що ця книжка принесе задоволення не лише десятилітнім, але й читачам значно дорослішим".

Реклама:

Головне сьогодні