Марина Гримич. "Острів білої сови"

Марина Гримич. "Острів білої сови". Київ, видавництво "Дуліби", 2010 рік. Наклад 1000 прим.

Марина Гримич - одна з найбільш плідних українських авторів. Вона народилася в Києві в 1961 році, за освітою філолог, кандидат філологічних і доктор історичних наук.

Книгу Марини Гримич "Острів білої сови" представляє експерт Бі-Бі-Сі, професор Києво-Могилянської Академії Віра Агеєва.

"Сюжет, що називається, накручений.

Тут вам і острів десь у канадській тундрі, і прекрасна мудра українка, котра фальсифікує місцевий фольклор, бо інакше просто приречена померти від нудьги, і перспектива завагітніти від привида-органіста...

І це ще не все.

Марина Гримич
Оскільки іронія ніколи не зраджує оповідачку, то й книжка не розчарує читача, котрий шукає просто цікавості й розваги".

Адміністратор конкурсу Світлана Пиркало пише:

"Острів білої сови" - це книжка, яких у нашій літературі недостатньо: це саме те, що хочеться взяти з собою у відпустку чи почитати перед сном, аби не перевантажити мізки.

Попри гучну назву "роман", це невелика, на 159 сторінок, пригодницька повість, із елементами фірмового гумору Гримич. Авторка прожила певний час у Канаді, і видно, що хотіла поділитися враженнями від того, чим живе західне суспільство: одна з сюжетних ліній нагадує сенсаційний зліт до слави товстої нікому не відомої шотландки-співачки Сьюзан Бойл.

Героїня-українка знаходить себе на закинутому острові і розплутує таємницю привида, від якого, здається, вагітна половина місцевих дівчат".

Реклама:

Головне сьогодні