Олена Захарченко. "Дівчинка з химерами"

Олена Захарченко. "Дівчинка з химерами". - Київ, 2010 рік, видавництво "Факт". 160 стор.

Олена Захарченко народилася в Рівному, живе в Києві, виховує трьох дітей. Вона автор кількох книжок прози. На премію "Книга року Бі-Бі-Сі" раніше претендувала її книга "Вишивані гарбузи".

Експерт Бі-Бі-Сі, депутат Ольга Герасим'юк, представляє книгу "Дівчинка з химерами".

Олена Захарченко
"Ця книга, як тут написано, - про життя і про всяке інше. І оце мені особисто дуже близьке. Я теж сповідую цю релігію, що за всяке слово, яке скаже людина, прийде відповідальність. Тут - про те, як дівчинка, пишучи про якусь свою подружку книжки, вона викликає до життя всіляку дивину. За нею починають ходити якісь люди, якийсь монах, якийсь маніяк... вона скаже слово про самогубцю - а той вилазить із могили і теж починає за нею ходити. Це те, в що я вірю абсолютно".

Адміністратор премії Бі-Бі-Сі Світлана Пиркало - про книгу Олени Захарченко.

"Захарченко - молода, але плідна письменниця, і вона саме з тих, кого люблять читати інші письменники. "Дівчинка з химерами" має не лише містичний сюжет, а й багато влучних, смішних і сумних описів дорослішання в провінційному місті. Де дівчата ходять на дискотеки й вагітніють ще школярками, а іншим бути не просто сумно, а інколи й небезпечно".

Реклама:

Головне сьогодні