Віра в краще

Рецензія на книгу Еви Гати "Три чесноти, або Казка про оріхалк".

Книга "Три чесноти або казка про оріхалк" є особливою, авторка хоче показати людям світло, про яке вони забули. Ми шукаємо визнання, матеріальних цінностей, вбачаємо в цьому необхідність, без якої неможливе комфортне життя, проте зовсім не звертаємо уваги, що відбувається з нами, і навколо нас, ми стали байдужими до простоти, а найголовніше - чому перестали вірити? Вірити в те, що все зміниться на краще і не боятись цих змін. Чому наша надія в світле майбутнє згасла?

Нам стало комфортно нічого не змінювати в своєму житті, через страх до тих змін, що вони можуть нам нашкодити. Чому перестали помічати простих людей? Адже вони можуть бути не випадковими у нашому житті, ці люди випромінюють більше світла у наших зневірених серцях, тільки нам треба хотіти це побачити - відкрити очі на простоту, і в ній побачити осліплююче світло, яке додасть нам віри і освітить наші затьмарені зневірою серця.[L]

Ева Гата вміло поєднує фантастику і реальність, акцентує увагу на трьох особливостях - на трьох чеснотах, які завжди були і є в свідомості та вчинках кожної людини, а головне - вони допомагають жити: це - віра, надія, любов. Прості життєві ситуації, які описує авторка, є справді такими, в яких ми живемо. Просто ми їх сприймаємо, як звичну буденність, але щоб в цій буденності щось змінилось, людині просто треба поглянути на неї свіжим поглядом, і надіятись, що зміни все-таки настануть.

Іноді достатньо маленької випадкової ситуації, щоб подивитись на світ інакше, не так як завжди, відчути в ту мить, що віра сильніша за наші прості буденні проблеми, які так часто можуть нас переборювати, зрозуміти любов свого ближнього, і тоді відкривається зовсім інший світ, про який ми навіть не здогадуємось, світ сповнений любові до свого ближнього, і та любов освітлює наші серця.

ВІДЕО ДНЯ

Цей світ авторка намагається донести до кожного, щоб кожен зміг побачити прості речі, замислитись над простими вчинками, не боятись змін, а починати робити їх вже зраз, починати з невеликих вчинків, які в кожного можуть бути відкриттям до чогось більшого, відкриттям самого себе. Книга "Три чесноти або казка про оріхалк" заставляє замислитись над тим, що ми зараз маємо, стати щирими до людей, які нас оточують, скинути з себе маску фальші і неправди, стати щирими у своїх словах, і відчуттях, просто стати добрішими, і розбудити у собі віру, надію і любов, які є у наших серцях, і ми повинні їх для себе відкрити для того, щоб пізнати справжню цінність нашого життя та повірити в краще!

Богдана Кобрин, с.Кологори, Львівщина, читачка сайту Бі-Бі-Сі Мій Світ

Реклама:

Головне сьогодні