Надія Гуменюк. "Білий вовк на чорному шляху"

Надія Гуменюк, "Білий вовк на чорному шляху". - Київ, видавництво "Ярославів вал", 2010 рік. 142 стор.

Надія Гуменюк народилася в 1950 році на Хмельниччині. Живе й працює вона на Волині.

Надія Гуменюк - журналіст і за освітою, і за професією. Вона також і поетеса, а ще автор двох десятків дитячих книжок, серед яких і ця. Вона перемагала в конкурсах дитячих творів, а також отримувала відзнаку в конкурсі радіоп'єс.

Експерт Бі-Бі-Сі, депутат Ольга Герасим'юк представляє книгу "Білий вовк на чорному шляху".

"Бажання поринути туди, в ті часи, - воно, мабуть, відвідує не лише дітей, але й дорослих. Надія Гуменюк - журналістка з Хмельниччини, я її пам'ятаю, - і пам'ятаю її книжку "Де гуляє Крокотам". Вона більше мені відома як поетеса. А ця книжка, мені здається, буде цікавою і дорослим читати, бо вона говорить про те, що людина має робити вибір.

ВІДЕО ДНЯ
Надія Гуменюк
Сидячи у Верховній Раді, я читаю книги, які пропонує Книга року Бі-Бі-Сі, й популяризую їх серед депутатів - там, повірте, є кілька культурних людей. Я би цю книжку радила читати. Дуже хотіла б побувати на цій картині поруч із Мамаєм і таки дізнатися, хто ж він такий".

Адміністратор премії "Книга року Бі-Бі-Сі" Світлана Пиркало - про книгу Надії Гуменюк.

"Книжка - про хлопчика, який через комп'ютерну гру потрапляє в інший світ, де існує собі паралельна Україна, в якій живе козак Мамай - міфічна істота, яка може рухатися між світами. У цій книжці відбуваються дивовижні речі: на Січ пробирається дівчинка-козачка, юні герої дізнаються таємниці української історії, борються з ворогами і мандрують між світами. А ще - люблять батьківщину. Хотілося б тільки, щоб книжка була зовні більше схожою на дитячу, бо за оформленням вона нагадує історичний роман для дорослих".

Реклама:

Головне сьогодні