Олександр Есаулов. Game Over

Олександр Есаулов. "Game Over". - Київ, 2010 рік, видавництво "Зелений пес" (ТОВ Гамазин). 368 стор.

Олександр Есаулов - автор не юний, але в літературі не так давно. Він народився в 1952 році в Росії, працював у структурах, пов'язаних з атомною енергетикою, зокрема на ЧАЕС, і займається з нею й надалі.

Писати для дітей Есаулов почав у 2006 році. З-під його пера вийшло вже кілька книжок, переважно з комп'ютерними мотивами.

Його фантастично-пригодницька повість "Game over" - про Петрика та його друзів, які одного дня так захопилися комп'ютерними іграми, що по черзі потрапили в Заекрання до лап злої програми-чарівниці Гіреї і стали її солдатами. Проте друзі не здаються і стають на захист доброго, але трохи кумедного й непрактичного Великого Процесора, який намагається тримати Гірею під контролем.

[L]Адміністратор премії "Книга року Бі-Бі-Сі" Світлана Пиркало представляє книгу Олександра Есаулова.

ВІДЕО ДНЯ

"Глюки, демоверсії, віруси й антивіруси. Кажуть, що нові часи вимагають нових героїв, і їх вигадує Олександр Есаулов: його Петрик, Наташа, Димка й Ігор потрапляють у Заекрання, про яке інколи й мріяли, але з'ясовують, що втратили свою сутність: тепер вони - Рикпет, Шаната, Кадим і Оріг, вояки злої чарівниці Гіреї. А кіт Петрика також стає персонажем комп'ютерної гри в Заекранні - аж цілим динозавром.

У книзі є мотиви, знайомі з практично всієї літератури для підлітків: дружба, зрада, стосунки з батьками, боротьба за справедливість, порятунок товаришів. Але відбувається все не в середньовічному лісі з розбійниками, а в комп'ютерному світі.

Книга написана легко й цікаво; те, що рідна мова автора - російська, йому не заважає: тут є і гра слів, і сучасна жива українська мова міста.

Окрім повісті, до книги додано ще й кілька оповідань - "Історії одного під'їзду", - які будуть цікаві й дорослим, і дітям".

Реклама:

Головне сьогодні