Українська правда
Життя

Дитячою "Книгою року ВВС" стало "Таємне Товариство Боягузів та Брехунів"

Версія для друку Коментарі 0
18.12.2012
Леся Воронина. Фото bukvoid.com.ua
Книжка Лесі Ворониної "Таємне Товариство Боягузів та Брехунів" стала лауреатом премії "Дитяча Книга року BBC 2012".

Про це повідомляє кореспондент "Української правди. Життя".

Переможниця конкурсу отримає отримає премію 1000 фунтів стерлінгів у гривневому еквіваленті. Видавництво, у якому вийшла друком книжка (Грані-Т), отримає право використовувати логотип конкурсу Книга року ВВС на всіх наступних виданнях цих книжок

Як відомо, цього року у премії "Книга року" з’явилась окрема номінація для авторів дитячих творів з відповідною назвою "Дитяча Книга року ВВС" - ЄБРР у рамках своєї культурної програми надав кошти для її створення.

Як розповідала авторка про свій твір, "Таємне Товариство Боягузів та Брехунів" – "книга про те, як можна подолати свій страх. Про те, як можна навчитися навіть з найстрашніших і найзагрозливіших синьомордів сміятися".

Це - пригодницько-фантастично-детективна історія.

Детальніше про "Таємне Товариство Боягузів та Брехунів"

 

Одного разу звичайнісінький хлопчина, навколо якого все було похмурим і буденним, захворів. Проте "хвороба" — геть не звичайнісінька, і якщо чесно, навіть дуже захоплююча. Не треба викликати лікаря, не треба пити ліків і лежати в ліжку, а краще віддатися їй сповна, адже ця хвороба — пригодоманія!

Перший симптом — поява чудернацьких предметів, часових та просторових переходів на рідній і давно знайомій вулиці.

Другий симптом — коли найрідніші люди, мама з татом і бабуся, виявляються супергероями, які мають родинні таємниці, передані їм із давніх часів.

І третій симптом — це така блискавична швидкість подій, що зупинити чи перервати їх неможливо. Та й не треба, адже перш ніж рятувати світ від прибульців-синьомордів, потрібно ретельно попрацювати над собою — пройти випробування, позбутися страхів, стати сміливим і приготуватися до карколомних пригод.

Динамічні й захоплюючі повісті відомої письменниці Лесі Ворониної принесуть пригодоманію в кожну українську родину — і тоді буденність відступить, а див значно побільшає.

Українська правда. Життя

АВТОРИЗАЦІЯ
Для авторизації використовуйте ті самі ім'я і пароль, що і для коментування публікацій на "Українській правді".


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter   Вконтакте