Выходить сюда – уходить туда (с)

Щоправда, подібні чутки точно не стосуються "суспільних лауреатів". Вони, судячи з усього, стали сюрпризом для себе самих.

Так, журналіст року Святослав Цеголко з "5 каналу", який на сцені розгубився, як йому діяти, вже після церемонії признався: "Я знаю, що зазвичай на таких заходах попереджають заздалегідь. Я до цієї церемонії був у цьому свято переконаний. Те, як я поводився на сцені свідчить про те, що я нічого не знав".

Організація цьогорічної "Людини року" взагалі виявилось на рівень гіршою, ніж в попередні роки. І якщо алгоритм для переможців був сформульований ведучими хоча б після першого проколу: "Выходить сюда, а уходить туда", то інші недоліки долали лише найспритніші та швидкі.

Так, знайти програму та список претендентів перед початком церемонії навіть журналісту було складно - з десятка організаторських розкладок на вході ніхто не зміг дати правильної "наводки".

А вже отримавши на руки той самий список номінантів, відверто здивувався. Чи ви знаєте щось про ТМ "Наталка", яка є засновником мережі універсамів з однойменною назвою? Я - ні. Але ця торгова марка - стала "Національною маркою року".

ВІДЕО ДНЯ

Зрештою, впадає в очі "переформатування" конкурсу. Якщо, наприклад, у 2005 році були номінації "Суспільний лідер року", "Учений року", "Актор року", "Журналіст року в сфері друкованих ЗМІ" то у конкурсі "Людина року 2008" таких номінацій не було.

Натомість з'явились номінації "Газета року", "Журнал року", "Лідер страхового ринку року".

"Кумиром нації" цього року стала Ані Лорак
Сама церемонія теж виявилась не надто ретельно підготовленою. Сумний голос з-за сцени протягом півгодини закликав присутніх мати терпіння - "от-от розпочнеться", і навіть "рівно через хвилину" перетворилося хвилин на п'ять.

Але врешті-решт всі гості розцілувалися, привіталися, розсілися, і глядачам нарешті показали сцену. В одній з серій "Південного парку" звучить народна мудрість: чим крутіше продюсерське агентство, тим більший фонтан має стояти в його вітальні. Тому не дивно, що на сцені стояв справді великий фонтан, який створював приємний шумовий фон для ведучих.

Ведучих, між тим, було четверо - Зеленський та Кошевой з "95 кварталу", які витягували дійство на достойний рівень і просто не давали заснути залу, а також Сумська і Дівєєв-Церковний, які намагалися надати дійству псевдо-академічного пафосу. Хоча й вигукували час від часу "ура" після проголошення якоїсь фрази.

На сцені широко цитували Шопенгауера, Льва Толстого, братів Стругацький, а "квартальщики", на щастя, це все жорстко вистьобували. Щоправда, посадили хлопців на крісла, загорнуті в клейонку - але можливо, не задля збереження крісел, а заради ефектного висміювання культури консюмеризму. Хто знає цих організаторів?

Ті самі крісла, загорнуі в клейонку. Фото порталу TabloID

"Флеш-інтерв'ю", про які Ольга Сумська зі сцени вперто нагадувала усім переможцям перемістились у часі. У кулуарах на володарів премії журналісти ТРК "Київ" не чекали, і щасливі лауреати, потупцювавшись і по фотографувавшись трохи повертались на свої місця.

А Філіпа Кіркорова наогородили Міжнародною премією за видатний внесок у розвиток культури і мистецтва
В цілому, процес нагородження пройшов стабільно і очікувано, особливо в телевізійній версії. Фанеру в стилі "треш" ефективно заміняли оперні співаки, спонсори з'являлися нізвідкіля і туди ж і зникали, а вечірні плаття на жінках здаля здавалися в міру шикарними та витриманими.

Тільки дистанція або телекамера здатні були перетворити це дійство на процес, що піддається травленню. І це теж прогрес.

Усі фото Дмитра Ларіна

Читайте також на порталі TabloID Як Кіркоров і наречений Ані Лорак її на "Людині року" пакували та "Митець року" Поплавський та Писанка-водокачка

Реклама:

Головне сьогодні