Чому не можна хапатись за вила

Хочу звернутися до всіх, хто сьогодні зі своїх офісів знову кричить у Фейсбуці "Треба брати вила і мочити їх!" "Танцями і криками на майдані нічого не доб’єшся!".

Основне, що розділяє нас і систему, проти якої ми боремося, — це цінності. Гідність, чесність, відкритість, законність дій.

Вдавшись до насильства, ми миттєво опускаємося до рівня тих, проти кого стоїмо, і одразу опиняємося поза правовим полем. Саме це їм і потрібно.

Ми ніколи не пересилимо їх їхніми ж методами.

Єдине, що здатне подолати агресію — це сміх, терпіння і добро.

Терпіти доведеться багато, а смішно буде не завжди.

Саме тому ми повинні виходити на вулиці і показувати, що ми є і ми їх не боїмося.

Саме тому, кожна людина яка виходить на пікет, ріже канапки чи іншим чином підтримує тих, хто гідний, чесний і відкритий, колосально важлива.

Найефективніший спосіб боротьби із цією системою — це відмова від співпраці з нею. Не подавати їм руки, не дивитися їхніх телеканалів, не купувати їхні продукти. І пояснювати чим саме ці люди заслужили нашу зневагу.

Ще один спосіб — постійно нагадувати їй, хто в хаті господар. Тобто – весь час акції протесту, розповсюдження інформаціі і т. д.

Не забувайте, нас тут мільйони, а гроші у бандитів не безкінечні. Що ширшою, масованішою, і одночасною буде наша діяльність, то важче владі буде реагувати. Не варто недооцінювати силу психологічного тиску.

Не забувайте, що владу вибрав народ, і єдиний шлях її існування — це співпраця.

Не співпрацюйте зі злочинцями і самі не будьте ними. Тоді в нас все вийде.

Реклама:

Головне сьогодні