Український фільм побореться за золото Берлінале. Фото

16
20 січня 2009

Вона складається з 28 картин, відібраних з усього світу.

Лише 11 із цих фільмів, в тому числі "Діагноз" Мирослава Слабошпицького, офіційно номіновані на головні нагороди фестивалю - Золотого і Срібного ведмедів.

59 Берлінський міжнародний фестиваль, який разом з Каннським і Венеціанським фестивалями, що входить до числа трьох найпрестижніших кінооглядів світу, проводитиметься з 5 по 15 лютого 2009 року в Берліні.

 

Останнім за часом українським фільмом, що змагався за Золотого і Срібного ведмедів, був короткометражний анімаційний фільм Степана Коваля "Йшов трамвай 9-й номер" (53 Берлінський міжнародний фестиваль) нагороджений Срібним Ведмедем.

 

 
Коли наркокур'єр Петро зі своєю вагітною подругою потрапив під міліційну облаву, він і не підозрював, що неприємності із законом - не найсерйозніша проблема в його житті...

Маленька трагедія з теренів Східної Європи про трьох представників брутального світу вуличної молоді неблагополучних районів української столиці - бродяг-наркоманів, що створили дивний трикутник. Одного разу їхнє повсякденне життя, що складається з міліційних облав, пошуків наркотиків і звичного насильства, змінюють нові обставини...

 
Автор сценарію і режисер - Мирослав Слабошпицький, оператор-постановник - Валентин Мельниченко.

У ролях: Карина Бєлова, Максим Кущов, Олександр Семишкур, Володимир Губерначук.

Усі фото надані Мирославом Слабошпицьким

Головне на сайті