Спідниці з відкритою попою для мужніх чоловіків від Віктора Анісімова. Фото

Ніхто з шанувальників дизайнера не штовхався, не кричав, навіть навпаки - у кого не було перепустки запрошували до залу.

На прес-конференцію дизайнера "ледве принесли ноги". Його товариш Владислав Ващук взагалі не дійшов. Присутність футболіста заміняла принесена Анісімовим колаж з фотокарток Владислава.

Привітати сп'янілого від натхнення митця прийшли: ведучий Юрій Горбунов, співачка Лілу, режисер Семен Горов, репер Потап, співачка-ведуча Анжеліка Рудницька, дизайнер Андре Тан, соліст гурту "Мандри" Фома, перукар В'ячеслав Дюденко та співак Діля.

Дизайнер не приховує, що своє натхнення черпав з Радянського союзу, пляшки віскі та з коментарів своєї дружини. Анісімов одягав новостворений одяг на свою дружину, яка у ньому дефілювала по кімнатах. А потім з емоційною нецензурщиною попросила усю колекцію.

"Усі питають чому саме піонери? Дивишся ти телевізор, кожного дня, якийсь апокаліпсис, урагани, війни і т.д. Врятувати нас зможуть лише піонери, бо вони завжди напоготові", - сміється дизайнер.

Гостей показу, здебільшого слабку стать, дуже вразили чоловічі спіднички з відкритими попами. Тому при кожному виході моделей дівчата палко аплодували. Навіть зривалися з місця, щоб добре розгледіти вбрання.

"Мені здалося, що мужик в спідниці та колготках виглядає красивіше та сексуальніше, ніж будь-яка дівка. Ми просто вже втомилися, особисто я, від чахлих дівок у міні спідницях", - жаліється Анісімов.

У колекції також були присутні Радянські спортсмени, дівчатка комсомолки та школярі з кульками. Одяг різноманітний, а от взуття у всіх однакове, кеди.

"Я думав зробити, якісь черевики та батільйони, але в мне не було коштів, тому не було і натхнення. Ну, нема леве, нема кохання", - ділиться з нами він.

Ось таким завзятим, бадьорим і веселим був фінал "Українського тижня моди".

Фото Дмитра Ларіна

Реклама:

Головне сьогодні