Сучасний український живопис вперше поїде на Sоthеbу's

20
30 квітня 2009

Для участі в лондонських торгах 9 червня 2009 року було відібрано 20 робіт сучасних  українських художників, повідомляє Лігабізнесінформ.

Серед картини, які будуть представлені - роботи Василя Цаголова, Олега Тістола, Іллі Чічкана, Ігоря Гусєва, Максима Мамсікова, Віктора Покиданця, Олександра Ройтбурда, Олександра Гнилицького, Влади Ралко, Арсена Савадова, Марини Скугарьової, Павла Макова, Оксани Мась, Миколи Маценко.

Оціночна вартість робіт коливається від 2-3 тисяч фунтів стерлінгів (близько $2,9-4,4 тис.) до 20-25 тисяч фунтів стерлінгів (близько $29-36,5 тис.).

Реклама:

Фахівці в сфері мистецтва зазначають, що представлення українського сучасного живопису на лондонських торгах Sоthеbу's - не лише особисте досягнення кожного з художників, але і важлива подія для України, яка буде сприяти виходові українського мистецтва у світовий арт-простір.

Передаукціонна виставка відкриється 19 травня в Українському Домі в Києві. Протягом двох днів, 20-21 травня, усі бажаючі зможуть ознайомитися з експозицією, що буде представляти кращі лоти з перших торгів "Sоthеbу's", на яких будуть виставлятися роботи українських художників.Реклама: