Гостям Львова у грудні обіцяють 50% знижки у готелях і ресторанах

— 25 листопада 2009, 18:09

Уже зараз до участі в акції "До Львова за півціни" зголосилося 9 готелів, 3 хостели, 10 туристичних агенцій, 28 ресторанів і кнайпа, а також надавачі послуг з розваг. Однак охочі можуть долучитися до цієї когорти, повідомив начальник управління інформаційної політики Львівської міської ради Остап Процик, пише zaxid.net.

Заступник голови Гільдії рестораторів Львова Вардкес Арзуманян додав: "Свято Миколая - львівське свято. Просто запросити на Миколая до Львова - мало. Тому ми подумали, що можемо запропонувати українцям, іноземним гостям у День святого Миколая. Це подарунок. Ми даруємо всім можливість відсвяткувати ці дні у Львові зі знижками".

За його словами, учасники ринку зацікавлені не в побільшеному заробітку у ці дні, а в тому, щоб завдяки такому відкриттю протягом усього сезону зимових свят у Львові було багато гостей і відпочиваючих.

Арзуманян зазначив: "Я не думаю, що ресторатори вороги самі собі. Піднімати ціни, щоб дати знижки, думаю, ніхто не буде. Для чого піднімати ціни, якщо немає попиту? Нам важливі клієнти".

Окрім знижок, туристи та мешканці міста матимуть у ці дні цікаві атракції. Як зазначив начальник управління культури та туризму Львівської міської ради Андрій Сидор, це, перш за все, урочисте відкриття зимового сезону свят у Львові.

ВІДЕО ДНЯ

"11 грудня на пр. Свободи та пл. Ринок відкриється "Львівський різдвяний ярмарок", що діятиме аж до 30 січня. Біля "Арсеналу" з 11 по 20 грудня діятиме "Миколаївський ярмарок".

Власне 19 грудня відбудеться урочисте відкриття міської ялинки. Також з 18 по 20 грудня у музеї народної архітектури та побуту проходитиме фестиваль "Святий Миколай в гаю", - повідомив він.

За інформацією Сидора, вже зараз календар зимових свят з 1 грудня по 30 січня передбачає 30 подій. Детально ознайомитися із ним можна буде на початку грудня.

Реклама:

Головне сьогодні