Forbes: Десять найкрасивіших міст у світі

У цьому рейтингу опинились як великі міста на зразок Токіо, так і маленький Кембридж.

Загалом у список потрапили Париж (Франція), Ванкувер (Канада), Сідней (Австралія), Флоренція (Італія), Венеція (Італія), Кейптаун (ПАР), Сан-Франциско (США), Чикаго (США), Нью-Йорк (США), Лондон (Великобританія), Кембридж (Великобританія), Токіо (Японія).

Париж отримав ще одне визнання за свої красиві широкі, обрамлені деревами бульвари, за своє нічне життя і, звісно, культові споруди і контраст архітектури з англійською. Крім того, у місті є обмеження висоти будинків, які будуть.

"У місті немає відчуття, що ви весь час гуляєте у тінях у переважній частині міста", - коментують експерти.

Париж. Фото agaw.dilim
Та якщо Париж експерти хвалять за дизайн і структуру, Ванкувер збирає компліменти за свою природну красу. У цьому місті, що на березі Тихого океану, дуже багато гарних місць: починаючи від кампуса університету Британської Колумбії до величезного Stanley Park якраз за межами міста.
Ванкувер з однієї сторони обрамлений океаном, а з іншої - горами. Фото Vancouver,
Природна краса також робить африканський Кейптаун особливим. У списку міст, яких опитані експерти Forbes хвалили за природу, є також австралійський Сідней. З більшої частини цього міста можна любуватися гаванню. А оскільки у місті рідко коли буває холодно і зябко, воно стає неймовірно красивим у час цвітіння квітів.

"Сідней найбільш красивий у жовтні-листопаді, коли мільйони дерев джакаранди, які ростуть на багатьох вулицях міста, вкриваються пурпуровими квітами і перевтілюють навіть найбільш банальні віддалені приміські дороги", - коментує один з експертів Рейнолдз Кауфман.

Сідней. Фото Linh_rOm
У список також потрапили два італійські міста Флоренція та Венеція. У Флоренції туристи добре знають Basilica di Santa Maria del Fiore і галерею Уффіці. Крім того, по місту легко ходити, що дозволяє туристам любуватись красою міста пішки. Флоренція також є батьківщиною смачних піц, а піццерії оточені красивими будівлями, такими як Palazzo Vecchio.

Місто на воді Венеція багате історією, і його часто називають дорослим Діснейлендом, додає видання. Старовинні будинки Венеції, види з вікон на канал не залишать байдужими відвідувачів.

Венеція. Фото word_virus
Американське Сан-Франциско експерти розхвалили за мости, пагорби і природну красу. Нью-Йорк отримав бали від експертів за свою архітектуру.

У списку є, звісно, британський Лондон. Але якщо Париж хвалять за структурну красу, то з Лондоном все навпаки, додає Forbes. Оскільки місто розвивалось впродовж століть, архітектурні форми тут дуже різноманітні.

Кембридж. Фото Cambridge

За матерілами Forbes

Реклама:

Головне сьогодні