Шкільна форма змінює свій вигляд. Фото

Тим паче, сучасними підлітками, які б з радістю носили штани, що оголюють зад і спідниці, з-під яких при найменшому поклоні видніються трусики. Та у деяких українських школах спеціальна форма є обов'язковою, а за відірвані ґудзики на ній чи неохайний вигляд дитину можуть відправити додому.

Шкільний одяг на всі випадки життя

Нещодавно у столиці відбувся фінал Всеукраїнського конкурсу відбору кращих зразків шкільної форми "Стиль сучасної школи".

Конкурсанти представили 20 колекцій сучасного дитячого одягу для школи.

Найкращі зразки шкільної форми обирало журі, до якого увійшли фахівці вітчизняної модної індустрії, представники влади та освітяни. Оцінювали такий дитячий "спецодяг" і відомі дизайнери Лілія Пустовіт та Андре Тан.

ВІДЕО ДНЯ
Оцінювали шкільне вбрання дизайнери Андре Тан ....
... і Лілія Пустовіт разом представниками влади та освітянами

Одяг був представлений у кількох номінаціях:

"Шкільний стиль" (повсякденний одяг для занять у процесі навчання) з урахуванням вікових груп для учнів 1-4; 5-9; 10-11(12) класів.

"Святковий настрій" - одяг для урочистих подій

з урахуванням вікових груп для учнів 1-4; 5-9; 10-11(12) класів.

"Шкільний бал" (одяг для випускного балу).

Шістьма переможцями стали колективи студентів КНУТД, ЗАТ "Швейне підприємство "Юність" (м.Київ), ТОВ "Керченська швейна фабрика" (АР Крим), приватні підприємства "Стиль дитинства" (м.Київ) та "Хелен-А" (м.Хмельницький) і торговельна марка "Попелюшка" (м.Бердичів).

Автор фото - Потанін С.Є.

Реклама:

Головне сьогодні