Речі Шанель підуть з молотка

— 25 лютого 2010, 09:00

У четвер і п'ятницю в Парижі пройде аукціон, на якому виставлено майже шість сотень різних виробів модного будинку Шанель, передає "Німецька хвиля".

Серед речей, які підуть з молотка, - одяг, сумки, аксесуари та прикраси. Стартова ціна найдешевших із запропонованих на аукціон речей становить 50 євро, найдорожчих - 5 тисяч євро.

Серед особливих екземплярів виділяють "ансамбль для пообідньої пори" із шовкового мусліну, який, очевидно, розробила особисто Габріель (Коко) Шанель у 20-их роках минулого століття. Його стартова ціна - від 1500 до 2000 євро.

Деякі з давніх аксесуарів марки "Шанель", зокрема багато сумок, можна було в грудні минулого року придбати на аукціонах Sotheby's і Kerry Taylor у Лондоні. Тоді там відбувся продаж речей, які належали відомій американській актрисі Одрі Хепберн. Ішлося про речі 50-их і 60-их років.

Загальна виручка від цього аукціону була оцінена в 300 тисяч євро.

ВІДЕО ДНЯ

Скільки грошей принесе аукціон речей від "Шанель" у Парижі, поки не прогнозують.

Цього року відзначають рівно століття з того часу, як Коко Шанель відкрила своє перше ательє в Парижі. А от перший магазин одягу відома кутюр'є заснувала 1913 року в Довілі.

Реклама:

Головне сьогодні