Продюсера "Повелителя бурі" не пустять на церемонію вручення "Оскара"

— 3 березня 2010, 12:23

Продюсер фільму "Повелитель бурі" Ніколас Картьє не буде присутнім на церемонії нагородження "Оскар", повідомляє The Associated Press.

Причиною такого рішення стали електронні листи Картьє, які він надіслав усім членам кіноакадемії.

Зокрема у першому посланні продюсер закликав голосувати за його фільм, а не за "фільм, вартістю 500 мільйонів доларів", натякаючи, звісно, на головного конкурента - картину "Аватар" Джеймса Кемерона.

В інших листах Картьє пропонував членам кіноакадемії у номінації "кращий фільм" поставити "Повелителя бурі" на перше місце, а "Аватар" - на 10.

Згідно з правилами Американської кіноакадемії, забороняється виставляти фільми-номінанти у негативному світлі, чи робити принизливі відгуки.

[L]Однак, незважаючи на те, що Ніколас Картьє не буде присутнім на церемонії, він таки отримає статуетку "Оскар", у випадку, якщо його фільм переможе.

До речі, продюсер вже визнав свою помилку і вибачився перед членами кіноакадемії:

"Моя наївність, незнання правил і просто дурість не можуть служити виправданням такої поведінки, і я дуже шкодую", - написав у листі Картьє.

Нагадаємо, "Повелитель бурі", так само як і "Аватар", вважаються головним фаворитом цьогорічного "Оскару". Обидва фільми претендують на премії у 9 головних номінаціях.

Реклама:

Головне сьогодні