Футурама від Олексія Залевського

В умінні красиво та неординарно подати свої їдеї Олексію Залевському на Українському Тижні Моди немає рівних.

Бешкетник української моди розставив акценти на жовтому взутті, а поєднання сірого та золотого кольорів доповнив блискучими срібними аксесуарами. І зовсім не використав трендовий в наступному сезоні чорний колір. "Я не люблю чорний. Його пора схоронити. Колись такий популярний чорний тепер зовсім не модний!" - розповідає майстер.

Серед хітів колекції дизайнер виділяє сукні а-ля клаптикове шитво, куртки з ручним розписом, трикотаж.

В цілому колекція справляє плутані враження. Різностильове вирішення, гротескне прочитання теми кубізму, звернення в певній мірі до культури Сходу, ретроноти у сукнях та хутрі повертає до звичної для Залевського сплутаності концепції. Цим самим дизайнер вкотре підтверджує свою пристрасть до парадоксів та багатообразності в рамках одного показу.

Залевський представив досить яскраве футуристичне шоу. Ефект від того був досить про вокативний: "Це елемент шоу, на яке всі кидаються".

Справді, важливо епатувати публіку. Але, розглядаючи колекцію Залевського більш прискіпливо, можна помітити серед інших дизайнерських речей жовті чоботи Beaver, гольфи та панчохи з принтами татуювань, які за зізнанням епатажного дизайнера привезли для показу його друзі, та найяскравіший елемент колекції - шароподібні головні убори, зовсім непридатні для носіння.

Чи може бути така футуристична колекція комерційною?

"Я розумію, що все це є частиною створеного мною шоу. І не заперечую того, що навряд чи хтось вдягне такий капелюшок, за виключенням, можливо, декількох клієнток. В цій колекції є ексклюзивні наряди, але є і речі, повністю придатні для масмаркета. Наприклад, футболки з принтами роботів, легінси", - говорить дизайнер.

Тож якщо відкинути всі подіумні спецефекти, багато речей з колекції все ж таки можна одягнути в повсякденному житті, і при цьому путньо виглядати.

Усі фото Дмитра Ларіна

Реклама:

Головне сьогодні