Фехтувальниці Андре Тана без шпаг, але з мобільними телефонами

25
14 березня 2010
Показ колекції відбувався на фоні 7-метрових дверей
"Мені хотілось, щоб двометрові моделі здавалися меншими. Можливо, через те, що я сам невисокого зросту", - пояснює Андре Тан

Андре Тан продовжує розвивати так звану тенденцію Smart Couture, або як це звучить українською "розумної моди". Тому на весняному Тижні Моди представив чітку, чисто скроєну, абсолютно ахроматичну колекцію з переважанням білого кольору. Колекція конструкторська, по-Танівськи вичурна, строга і продумана до дрібниць.

Андре Тан особисто відкривав власний показ, зірвавши чорну тканину із заднику подіуму. Під нею ховались величезні білі двері висотою 7 метрів. До дверної ручки моделі могли б ледве дотягнутися. Чи не було це спробою зіграти на популярній темі Аліси в країні чудес? "Мені хотілось, щоб двометрові моделі здавалися меншими. Можливо, через те, що я сам невисокого зросту", - пояснює дизайнер.

Тан представив суто українські тренди. Нашим українським дівчаткам мають сподобатись коротенькі спіднички, облягаючи сукенки та гольфики, розмаїття тонкої натуральної шкіри та вишуканого хутра. Також прослідковуються і загальноєвропейські тренди: штани-"банани", кашеміровий трикотаж, текстиль сірих відтінків, сумки-клатчі.

Також Андре вирішив залучити до свого доробку мегапопулярні завдяки своїй ідеальній посадці на фігурі бандажні сукні.

 
Спочатку Андре Тан задумав свою колекцію присвятити фехтуванню, вдягнути дівчат в обладунки і дати їм в руки шпаги. Але в останню ніч чомусь передумав. Натомість дівчата виходили на подіум з мобільними телефонами, які дарували глядачам в першому ряду.

Та остання ніч перед показом скоротила також і кількість виходів у дефіле, обмеживши гостей лише одним чоловічим виходом з трьох запланованих. Андре виправдовується, що модний стиліст його показу забракував ще багато інших речей з колекції.

Моделі виходили на подіум з мобільними телефонами, які дарували глядачам в першому ряду 

Та, напевне, співпраця зі стилістами йде Андре Тану на користь. Покази дизайнера стають більш професійними, колекції - цільними.Тан планує зовсім скоро відкрити другу лінію доступного одягу, але при цьому такого ж якісного, як представлений в колекціях прет-а-порте. Андре пообіцяв, що, для прикладу, сукні будуть коштувати приблизно 400 гривень.

 
 
 
 
 
Усі фото Артема Жавроцького