Гола правда про СНІД: спільна колекція від українських дизайнерів

51
17 березня 2010
Модель від Андре Тана
Лариса Лобанова
Олена Даць
Лілія Літковська
Людмила Сідляр і Вікторія Чикулай (LUVI)
Віктор Анісімов
Серж Смолін (iDol)
Серж Смолін (iDol)
Олеся Теліженко
Лариса Лобанова
MavkaKhome
Христина Бобкова
Віталій Павлишин
Олена Голець
Катя Пшеченко
Олена Голець
Артем Климчук
Анна Бублик
Ірина Красильникова і Роман Лазар
Віктор Завадський

Український Тиждень Моди закрився показом соціальної колекції спідньої білизни, створеної українськими дизайнерами за ініціативи фонду Олени Франчук "АНТИСНІД".

Над створенням колекції працювали 37 дизайнерів - учасники Українського Тижня Моди, створивши при цьому 42 образи на тему інтимних стосунків чоловіка та жінки.

Юлія Айсіна
Ксенія Марченко (X'U)
"Сьогодні на наших моделях було не дуже багато одягу. А в тому, що був, рідко виходять на подіуми. Він - останнє, що залишається на чоловікові та жінці перед близькістю", - прокоментувала показ Олена Франчук.

"І в цей момент варто зупинитися і подумати про прості, але дуже важливі речі. Ми вирішили підняти тему розповсюдження ВІЛ-інфекції у звичних традиційних стосунках, оскільки сьогодні таких випадків від загальної кількості вже близько половини", - додала вона.

Саша Каневський
Наталя Соболєва і Людмила Вронська
Олексій Залевський

У рамках показу українські дизайнери представили по одній або декілька моделей домашнього одягу і спідньої білизни в притаманному для себе стилі або в дусі своєї останньої колекції. Декотрі з майстрів продемонстрували не зовсім спідній одяг, але не позбавлений креативних ідей.

Основним кольором в такій збірній колекції був, звичайно, білий, але були вбрання і чорного, червоного, бежевого кольорів і навіть жовтий пеньюар.

Оксана Караванська
Віктор Анісімов
Тетяна Земскова і Олена Ворожбит
Організатори спробували таким чином "оголити" проблему СНІДу і показати, якою "модною та сексуальною" може бути боротьба з ним... 

Подібна акція проходить вже вчетверте і привертає велику увагу з боку публічних людей та селебрітіс. Але багато хто з них частіше коментує такі заходи як лише звернення уваги до фонду на фоні загальних проблем.

"Справа в тому, що презервативи подорожчали останнім часом втричі. Чи зможуть молоді люди дозволити собі купувати презервативи? Ось у чому справді полягає проблема, яку потрібно вирішувати", - висловила своє переконання Наталя Могилевська.

Вікторія Гресь
Олена Голець
Світлана Бевза
Лілія Пустовіт
 
 
Усі фото Дмитра Ларіна