"Відкрита ніч" цього року не відбудеться

— 22 червня 2010, 13:55

"Останнє трагічне випробування для мене і для Пилипа Іллєнка пов'язане зі смертю його батька і мого брата Юрія Іллєнка, остаточно вирішило нашу з ним участь у підготовці цьогорічного фестивалю", - пояснює президент кінофестивалю, кінорежисер Михайло Іллєнко.

Ще однією з причин, через яку скасували проведення фестивалю, стала відсутність фінансування. Хоча, за словами Іллєнка, ця проблема постає не вперше.

Втім головною проблемою Михайло Іллєнко називає нестачу якісного кіно: "Попси цього року на фестиваль надійшло більше, ніж завжди. Мило фестиваль показувати не буде".

[L]

"Не менше ніж попси, запропоновано фільмів на експорт. Таких фільмів, які не розраховують на нашого українського глядача, але намагаються бути зручними для російськомовного або англомовного продюсера", - додав президент фестивалю і наголосив, що "Відкрита ніч" не займається проблемами іноземних продюсерів.

Михайло Іллєнко пообіцяв, що цьогорічний доробок складатиме основу конкурсу фестивалю наступного року.

Адже мета фестивалю залишається незмінною - підтримка сучасного професійного, студентського та незалежного кіно вітчизняного виробника, яке глядач без додаткової аргументації та спеціальної інформації може визначити як українське.

Як відомо, цього року змінити плани довелося ще одному, широко відомому фестивалю. Через анулювання новим керівництвом "Мистецького Арсеналу" домовленостей з організаторами ГОГОЛЬFESTу, фестиваль цього року пройде в не повному обсязі та не в заплановані терміни.

"Українська правда. Життя"

Реклама:

Головне сьогодні