Пастельні колекції Едуарда Насирова, Наді Дзяк та Олени Даць

25
16 жовтня 2010
Колекція Едуарда Насирова. Усі фото Артема Жавроцького
Колекція Наді Дзяк
Колекція Ілони Даць

Дизайнер Едуард Насиров представив на Українському Тижні Моди колекцію для мандрівників з комфортним одягом і практичним для довгих подорожей взуттям.

"Я дещо спростив колекцію, зробив її більш зручною, ніж попередні, і більш носибельною, з прямим силуетом і вільними лініями", - пояснив свій задум дизайнер.

У колекції використані кольори різноманітних дорожніх покриттів - піску, землі, асфальту, гравію. Знайшлось місце у ній і для небесного кольору, а також для персикових та коралових відтінків неба на світанку та заході сонця.

 

У постановці шоу дизайнер спробував підняти тему забруднення навколишнього середовища. Тому, власне, і розкидав на подіумі сміття. А вже у фіналі показу моделі роздавали глядачам у першому ряду пакети для його збирання.

Слід нагадати, що Едуард Насиров уже п'ять років стабільно співпрацює з Будинком Побуту "Столичний". Керівник будинку Ірина Мариніна не випускає талановитого дизайнера з рук в прямому розумінні цього слова. І міцно тримала молоде дарування за руку навіть на фінальному виході показу.

Прихильницею натуралістичних фарб і природних матеріалів виявилась і дизайнерка Надя Дзяк.

"Вважаю вибір тканини для колекції дуже вдалим. Вона і пластична, як шовк, і фактурна, як льон", - так пояснила свій вибір дебютантка великого подіуму.

Сама Надя Дзяк описує своє ставлення до моди так: "Я сприймаю моду як бізнес. Навіть у цій колекції забагато творчості".

 

Тим не менше, Надя використала основні анонсовані на наступний сезон тренди, які взяли за правило доброго тону включати до своїх колекцій майже всі дизайнери: трикотаж і візерунчастий трикотаж, тканини з бахромою, багатошарові рюші, сукні, високі шортики, невеликі сумочки-гаманці і пластик, що вилився у Наді у силіконові деталі та елементи одягу.

"Поєднання тканин із силіконом - це наше ноу-хау!", - навіть похвалилась дизайнерка.

Олена Даць, окрилена нещодавньою участю у Міжнародному фестивалі моди у Барселоні, вийшла на подіум Українського Тижня Моди з простими матеріалами, але повна бажання грати у форми і зробити з найпростішого матеріалу справжній шедевр.

Не обійшлося без улюблених Оленкових нашарувань тонких різноколірних тканин: сірого з рожевим, небесного та рожевого з-під охри. Фішкою ж даної колекції стали тонкі прозорі дірявчаті тканини - текстильний хіт наступного року.

 

Не дивлячись на візуальну складність форм, одяг від Даць справляє враження цілком зручного і носибельного.

Активна Олена Даць вже встигла помандрувати зі своєю колекцією модним світом, а після Українського Тижня Моди повезе її в Дубаї. І щоразу дизайнерці доводиться підлаштовувати і видозмінювати колекцію під певний ринок та менталітет.

"У кожному місті є свої клієнтки і свої вподобання. Догодити всім, звичайно, дуже складно, але я стараюсь врахувати смаки публіки і традиції країни", - пояснює Олена.powered by lun.ua