Жіночність та сексуальність у колекції Юлії Айсіної

Основним трендом наступного сезону дизайнер вважає сексуальність. "Жінка просто мусить бути сексуально-привабливою", - переконана Айсіна. "Правда, мама говорить мені, що це вже перебір з сексуальністю. Та я впевнена, що сексуальній жінці легше відкривати будь-які двері".

У колекції Юлії Айсіної, як завжди, використано багато трикотажу, і наразі багато яскравого кольору: кава з молоком, шампань, кораловий, салатовий і пристрасний червоний.

Моделі на подіумі мали яскравий макіяж, і що дуже незвично для показів, посміхались. "Наявність педикюру з яскраво червоним лаком у дівчат я перед показом перевіряла особисто!", - навіть ці деталі для прояву сексуальності для Юлії виявилися дуже важливими. До слова, сама дизайнер також нафарбувала нігті червоним.

Не забула пригадати Айсіна і про обов'язкову присутність у кожній жіночій сумочці червоної помади.

"Всі мої колекції, так чи інакше, присвячені жінкам. Я не присвячую колекції собі, але в певному розумінні є їх уособленням", - скромничає дизайнер.

Показ Айсіної нарешті зібрав під одним дахом майже весь столичний бомонд. Прийшла на показ і Ольга Сумська: "Я нещодавно відкрила для себе дизайнера Юлію Айсіну. Мені пощастило побувати в її майстерні і побачити процес створення одягу зсередини".

Ользі припали до душі улюблені нею сукні з широкими спідницями - "роксоланівські", як назвала їх актриса.

На додачу Сумська поділилася міркуваннями щодо подальшої співпраці з дизайнером: "У мене якраз зараз вдома лежить тканина - шовк точно такого кольору, як був у колекції. То, можливо, ми з Юлією щось придумаємо з нього".

Власне ж Айсіна зізналась, що не полює на клієнтів. "Мені на них вже й зараз бракне часу", - виправдовується дизайнер. "Продажі у магазинах найбільших столиць світу - це той рівень, якого я прагну".

Свою колекцію Юлія має намір показати ще й у Москві, де має дуже багато прихильників та клієнтів.

"Україні не буде за мене соромно!", - голосно виголошує піднесена Юлія Айсіна.

Читайте на TabloID Fashion Week: Байрак відпустила коси, а Alyosha зацікавилась модою

Реклама:

Головне сьогодні