Колекції від молодих: Артем Климчук та дует Каменська/Кононова

Дизайнер Артем Климчук для створення дефіле попрацював з доволі відомим стилістом показів, який свого часу допомагав і Лілі Літковській, і Андре Тану.

За своїм принципом стиліст скоротив показ Климчука аж на сім виходів. Колекція не втратила від того своєї наповненості та довершеності, але отримала більш цілісний задум.

А пір'я в своїй колекції на цьому тижні моди ще точно ніхто не використовував!

"Маю чергу на пошив пальто, курток, в'язаних речей. Скоро будемо продаватися в "Atelier 1", - розповідає про свої успіхи не звиклий до нарікань Климчук.

Молодий дизайнер подякував Ірині Каравай за те, що приятелька врятувала його зі взуттям до колекції. До речі, саме це взуття вже виручало свого часу Сашу Каневського.

"Я взагалі фанат Ірини Каравай. Все, що вона робить - це чудово!", - похвалив колегу Артем.

А дует Каменська/Кононова вирішили випендритися інакше. І запросили до музичного супроводу дефіле проект Gorchitza, з яким у дівчат дружні стосунки.

В іншому Наталя Каменська та Олеся Кононова представили цілком спокійну колекцію, не строкату та лаконічну за формами.

Дівчата пояснюють цю стриманість так: "Колекція створювалася у дуже стислі терміни. Ми декілька місяців підряд були зайняті підготовкою костюмів до історичного фільму".

Саме через це дівчата вирішили трошки "відпочити головою" під час підготовки показу для тижня моди.

Новаторським рішенням колекції, і по суті, єдиним її аксесуаром стали незвичні мереживні комірці з вінілу.

У дефіле вийшло менше виходів, ніж було відшито. "Ми відмовились від дечого заради рівності та цілісності колекції", - пояснюють дівчата.

Цьому дуету також допомагав стиліст. "Коли ти постійно бачиш перед очима те, що робиш, погляд стає "замиленим", ти не помічаєш власних помилок і не можеш критично себе оцінити", - розповідає творчий дует.

Вимальовується у стійку тенденцію серед сучасних українських дизайнерів звертатися до послуг третіх осіб при створенні своїх показів.

Щодо майбутніх планів дівчат, то завжди активно задіяні в різноманітних телевізійних проектах, вони вирішили нарешті перепочити і взяти тайм-аут, щоб присвятити себе дизайнерській творчості.

Читайте на TabloID Fashion Week: Джамала, Гайтана і Корогодський у "в'язничних" штанях

Реклама:

Головне сьогодні