Тернопільські школярі зняли мультик про чупакабру

— 10 листопада 2010, 14:28

На зйомки та монтаж мультфільму "Базар, або нереальні трафунки" пішло п'ять місяців і 56 гривень - саме в стільки обійшлися вісім пачок пластиліну.

"Мультфільм робили діти з фотогуртка "Первоцвіт" при станції юних техніків. Одна дівчинка дуже гарно ліпить з пластиліну - з неї все і почалося", - розповів керівник проекту Олег Марчак.

"Підключилися ще кілька школярів. Я приблизно уявляв, як технічно проводити зйомку. Відповідно отак методом проб і помилок працювали", - додає він.

Ідею мультика і діалоги - брали з життя. Продавець взуття, який говорить покупцеві: "Якщо помиєш ноги, обріжеш нігті - буде якраз" - відома на Чортківському ринку особистість. Так само взяті з життя розмови про чупакабру та про вибори.

ВІДЕО ДНЯ

Діти зняли мультфільм для власного інтересу та сміху, але тепер планують представити його на обласному і всеукраїнському конкурсах короткометражних відеоробіт.

Окрилені успіхом, діти плануються зняти продовження стрічки. За задумом, у другій частині чупакабру упіймають і продаватимуть у зоомагазині.

Невідома тварина з'явилася у мультику не випадково - про неї часто говорять на базарі, особливо після минулого літа, коли звір тримав у страху майже всю Західну Україну.

Про присутність чупакабри у кількох областях свідчили залишені, нібито саме після неї, численні тільця вбитих кроликів, курчат, покусані свині і навіть сліди потужних щелеп на дерев'яних будках та огорожах.

Говорять, що у червні цього року чупакабру бачили в Корсунь-Шевченківському районі Черкаської області. Полюючи, тварина розгинала товсті прути ґрат кролятника або курятника, душила і висмоктувала кров з курей і кроликів.

Фахівці ж стверджують, що чупакабра є звичайною лисицею, тільки облисілою.

За матеріалами ТСН та Gazeta.ua

Реклама:

Головне сьогодні