Оголошено номінантів на "Золотий глобус"

16
15 грудня 2010

Американська кінопремія "Золотий глобус" опублікувала на своєму сайті список номінантів.

Так, на звання найкращої драми претендують фільми: "Чорний лебідь", "Боєць", "Початок", "Король говорить" та "Соціальна мережа".

У категорії "Краща комедія чи мюзикл" значаться: "Аліса в країні Див", "Бурлеск", "Дітки в порядку", "Р.Е.Д", та "Турист".

Реклама:

Цього року кращою драматичною актрисою може стати одна з цих актрис: Холлі Беррі (за фільм "Френк і Елліс"), Ніколь Кідман ("Кроляча нора"), Дженніфер Лоуренс ("Зимова кістка"), Наталі Портман ("Чорний лебідь") та Мішель Вільямс ("Блакитний Валентин").

Серед чоловіків на звання кращого драматичного актора претендує Джессі Айзенберг ("Соціальна мережа"), Колін Ферт ("Король говорить"), Джеймс Франко ("127 годин"), Райн Гослінг ("Блакитний Валентин") і Марк Уолберг ("Боєць").

За статуетку у номінації "Краща жіноча роль в комедії чи мюзиклі" змагаються: Аннет Бенінг ("Дітки в порядку"), Енн Хетвей ("Кохання та інші наркотики"), Анджеліна Джолі ("Турист"), Джуліана Мур ("Дітки в порядку") та Емма Стоун ("відмінниця легкої поведінки").

А от Джонні Депп номінований на звання кращого актора в комедії чи мюзиклі одразу двічі - за "Алісу в країні Див" та "Туриста". Конкурентами Джонні є Пол Джаматті ("Версія Барні"), Джейк Джилленхол ("Кохання та інші наркотики") і Кевін Спейсі ("Казино Джек").

Кращим іноземним фільмом може стати російський "Край", мексиканко-іспанський "Biutiful", французький "Концерт", італійський "Я - це любов" чи датський "Помста".Реклама: