Рязанов відмовився дивитися новий "Службовий роман"

15
16 березня 2011

Російський режисер Ельдар Рязанов відмовляється дивитися сучасну версію свого фільму "Службовий роман".

"Мене запрошували. Але я до цього не маю ніякого відношення, мені це не цікаво", -заявив він.

На питання кореспондента, чи планує Рязанов, можливо, подивитися картину пізніше, він відповів: "Про що ви говорите, звичайно ні!".

Картина "Службовий роман: Наш час" заснована на п'єсі Ельдара Рязанова й Еміля Брагінського "Товариші по службі", яка стала основою і для класичної картини "Службовий роман" 1977 року, нагадує Лента.ру з посиланням на РИА Новости.

Інші учасники творчої групи оригінального "Службового роману" у порівнянні з Рязановим налаштовані менш радикально.

Наприклад, виконавиця ролі Вєрочки Лія Ахеджакова заявила, що в кіно на фільм не піде, але, якщо його будуть показувати по телевізору, то, можливо, подивиться.

"У свій час" Службовий роман "був якимось явищем, а зараз він у величезній низці цих картин - і римейків, і не-рімейків", - зазначила Ахеджакова.

Крім цього вона додала, що Павло Воля цікавився її думкою про новий фільм ще до участі в зйомках.

"Він мені телефонував, я сказала - заради Бога, Паша, грайте все, що хочете. Це мене ніяк не чіпає, абсолютно", - повідомила Ахеджакова, додавши, що, ймовірно, це "позначилася інтелігентність" Волі.

Виконавець ролі Юрія Самохвалова Олег Басилашвілі зазначив, що йому цікавий новий проект.

"Мене запрошували неодноразово, але я, на жаль, не можу під'їхати 16-го числа на прем'єру до Москви, я зайнятий. Але мені було б цікаво. Я не знаю, як там вийшло, але сподіваюся, що добре і талановито. А якщо це добре зроблено і талановито, тоді персонажі здобувають інший об'єм: час інший, країна інша", - заявив актор.

Раніше актор досить жорстко відгукувався про новий фільм, кажучи, що римейки знімають ті, хто не може придумати нічого сам.