Американська мрія Андре Тана та геймерська колекція Ірини Каравай

38
17 березня 2011
Тут і далі - фото колекції Андре Тана. Усі фото Дмитра Ларіна
Тут і далі - колекція від дизайнера Ірини Каравай

Показ Андре Тана нагадував демонстрацію речей, які можна сміливо вдягати вже зараз, не очікуючи настання осіннього сезону. Дизайнер запевняє, що створив колекцію в перших числах січня, після розповідей друзів про відпочинок у горах та Майямі

Їм так не сподобалося тягати за собою дві валізи: одну з теплими речами, а іншу з літніми.

"Ось би знайшовся такий дизайнер, який зміг би зробити одяг одночасно і зимовим, і літнім!" - мріяли друзі за переповідкою самого майстра. "І я зголосився бути таким дизайнером", - розповідає в самозахопленому пориві Андре Тан.

 
У одязі Тана завжди багато трансформерів і додаткових деталей - все відстібається або інакше вдягається. Дизайнер хвалиться тим, що, купуючи одну сукню, клієнтка отримує одразу шість речей.

Ще ця колекція стала першим експериментом Андре у використанні квітчастих тканин власного дизайну.

 
Андре Тан представив свою другу лінію. "Коли ти випускаєш щось нове, то приділяєш йому максимум уваги", - пояснює балакучий дизайнер.

Варто сподіватись, що й за ціновою політикою речі від Тана відповідатимуть другій лінії. Сам дизайнер обіцяє, що найдорожче пальто з колекції коштуватиме до 2 500 грн.

 
Великі сумки, каптури окремою деталлю, шарфи-мебіуси і сонячні окуляри власної лінії - саме на деталях акцентував увагу молодий дизайнер. Адже вже зовсім скоро Андре плекає надію продавати свої аксесуари в Америці.
 
Активний молодик встигає не лише випускати дві лінії одягу щосезону, розробляє капсульні колекції для київських концепт-сторів, а також встигає зніматись у передачах на телебаченні.

"Я в першу чергу дизайнер, - пояснює Тан. - Тож участі в талант-шоу не братиму. Хоча й запрошують".

 
Не так натхненно виглядала після свого показу Ірина Каравай. В попередні рази вона вельми охоче ділилася навіть секретами пошиття костюмів та особливостями обробки, а тепер оживилась лише на згадці про 8-бітну ігрову приставку.
Тут і далі - колекція Ірини Каравай 
Ірина взяла за основу тему комп'ютерних приставок з минулого, і розвила тему 8-бітної піксельної графіки на своїх сукнях, розбавивши її народними мотивами вишиванок.

Квадратурні форми проглядалися всюди: від геометричних жилетів до оздоблювальних бантиків квадратної форми на жакетах.

Чорна графіка багато в чому схожа на попередню колекцію Лілі Літковської. Але були тут як прості лаконічні маленькі чорні сукні, так і насичені різнобарвні варіанти. Та кольором наступного сезону все ж таки залишається рудий - він тут грає першу скрипку.

"Ми не використовували орнаменти, щоб розбавити мінімалізм. Я, здається, не той дизайнер, який працює в чистому мінімалізмі", - пояснила втомлена дизайнерка.

 
Що Каравай справді вдалося, то це серія елегантних жіночних пальто гарного крою і посадки. Їх можна сміливо вдягати восени, і навіть носити за теплої зими.

Не обійшлося без технічних моментів - під час показу звук час від часу зникав, хоча для музичного супроводу використали все ті ж 8-бітові музичні семпли.

Місце проведення - "Мистецький Арсенал", м. Київ, вул. Лаврська, 12-14

Усі фото Дмитра Ларіна

Фоторепортаж з червоної доріжки читайте на TabloID