Знаменитий косоокий опосум зніметься у кіно

19
18 березня 2011

Про це повідомляє Лента.ру з посиланням на The Hollywood Reporter. Зйомки за участю тварини повинні початися через кілька днів.

Коли німецькі журналісти дізналися про зйомки Хайді в серіалі про роботу ветеринарів, в пресі з'явилася інформація про те, що самка опосума стане героєм серії, де їй зроблять операцію на очах. Однак незабаром представники ARD спростували ці чутки і повідомили, що епізоди за участю Хайді будуть зняті в зоопарку Лейпцига і самій тварині навіть не доведеться залишати свій вольєр.

Ніякого спеціального способу продюсери "Доктора Мертенса" для косоокого опосума придумувати не стали - за даними видання, Хайді зіграє в серіалі саму себе. У тому випадку, якщо керівники проекту залишаться задоволені епізодами з Хайді, вона може продовжити співпрацю з ARD, пише German Herald.

Хайді дебютувала в шоу-бізнесі в лютому, коли виступила в ролі провісниці - тварина прогнозувала вручення кінопремії "Оскар". У прогнозі опосум допустив лише одну помилку, коли невірно обрав переможця в номінації "фільм року" (Хайді напророкувала перемогу картині "127 годин", тоді як статуетку отримав "Король каже!").

Опосум Хайді стала популярною незабаром після того, як тварина переїхала до Німеччини з США. Фоторепортаж про Хайді першим опублікував журнал Bild, після чого твариною зацікавилися і представники інших видань.

Косоокий опосум став не першою знаменитою твариною в Німеччині - раніше вже ставали зірками восьминіг-провісник Пауль і білий ведмідь Кнут, що живе в берлінському зоопарку.