На цьогорічній "Країні мрій" співатимуть нові пісні та покажуть модні тенденції

— 21 червня 2011, 17:51

Особливістю цьогорічного фестивалю "Країна Мрій-2011" стане те, що жоден артист, який виступатиме в рамках заходу, не співатиме двічі: лише нові імена та нові артисти.

Про це йшлося на прес-конференції "Дегустація Літературної Країни Мрій", ініційованої Братами Капрановими, присвяченої скорому старту фестивалю "Країна мрій".

Утім, говорили в основному про музичний майданчик.

Кобзарський слем

Так, за словами організатора фестивалю Олега Скрипки, особливістю цьогорічної "Країни" буде те, що артисти не повторюватимуться. "Виключенням може бути лише той артист, який запропонує нову програму, виключно для "Країни мрій". До прикладу, цього року я спонукав гурт "Methec BV" зробити етнічну програму - це буде новий вектор в їхній творчості. А "Тартак" з гуртом "Астарта" зробили спільний проект і також запропонують свій виступ", - каже він.

Брати Капранові готують юшку

"Особисто я, готую новий сольний проект для "Країни мрій" - виступлю з джаз-бендом "Забава", аранжую деякі пісні "ВВ" мого авторства", - розповідає Скрипка.

Організатор фестивалю також зазначає, що вперше нам вдалося запросити гостей з-за океану - "Hazmat Madin" із Нью-Йорку та автентичний колектив із Монреалю "Ят-ха". "Якщо говорити про українські гурти, то до нас приєднається "Самата" із Чернівців", - розповідає Олег Скрипка.

Олег Скрипка та Брати Капранови спілкуються з журналістами

Також він розповів, що родзинкою цьогорічного фестивалю стане модний показ від українських "Сезонів моди". До нього долучаться такі українські дизайнери, як: Роксолана Богуцька, Олеся Теліженко, Зінаїда Лихачова, Антін Мухарський та інші.

Сестри-близнючки Руголь

Що ж стосується, власне, "Літературної Країни Мрій", то за словами Віталія Капранова, у фестивалі візьмуть участь близько 50-ти видавництв. А замість кулішу письменники приготують не лише кулінарну, а й літературну юшку.

Фестиваль відбудеться 25-26 червня у Києві.

Реклама:

Головне сьогодні