В США пройшов конкурс кращих весільних суконь із туалетного паперу. Фото

— 11 липня 2011, 13:55

У США відбувся конкурс на краще весільне плаття, створене з туалетного паперу.

Як повідомляє Lenta.ru із посиланням на Oddity Central, на захід було заявлено близько тисячі конкурсних робіт. Члени журі оцінювали зовнішній вигляд плаття, оригінальність виконання, а також розумність використання вихідного матеріалу.

Переможниця

Крім, власне, туалетного паперу (його можна використовувати в необмежених кількостях) учасникам конкурсу Cheap Chic Weddings дозволяється користуватися різними видами клею і клейкої стрічки, а також нитками.

Перше місце в 2011 році зайняла Сьюзан Бреннан зі штату Мічиган. Для створення своєї сукні дівчина використовувала всього чотири рулону паперу. Щоб скріпити між собою деталі плаття, Сьюзан взяла гарячий клей і пакувальний скотч. В якості призу за перше місце дівчина отримала сертифікат на тисячу доларів.

Друге місце

Другою, за підсумками Cheap Chic Weddings, стала представниця Каліфорнії Лора Лі, яка змайструвала весільне вбрання з п'яти рулонів туалетного паперу, скотчу, пластиру та спеціального клейкого спрею. Дівчині вручили приз в 500 доларів.

Третє місце дісталося Синтії Річардс з штату Джорджія. На сукню у дівчини пішло 20 рулонів паперу, а також кілька видів клею. Вона отримала 250 доларів.

Третє місце

Cheap Chic Weddings проводився в 2011 році всьоме. Організаторами конкурсу є засновниці однойменного сайту, присвяченого дешевим весільним вбранням, мешканки Флориди Роксі Редфорд і її дочки Сьюзан і Лара.

Фото з odditycentral.com

Реклама:

Головне сьогодні