На місці терактів 11 вересня відкрився меморіал. Фото

33
12 вересня 2011
Відкритий меморіал - це чорні квадратні "басейни", які повторюють периметр фундаменту веж-близнюків Всесвітнього торговельного центру, в котрі ллється вода
По периметру меморіалу викарбувані імена усіх загиблих внаслідок терактів

Відкритий меморіал жертвам трагедії в Нью-Йорку має особливу конструкцію - це чорні квадратні "басейни", які повторюють периметр фундаменту веж-близнюків Всесвітнього торговельного центру, в котрі ллється вода.

На стінках "басейнів" викарбувані імена усіх загиблих, а їх близько 3 тисяч осіб, нагадує Радіо Свобода.

Президент США Барак Обама і його попередник на посаді глави держави Джордж Буш відвідали меморіал, створений на місці, де до терористичного нападу стояли два хмарочоси Всесвітнього торговельного центру.

В церемонії взяли участь родичі жертв терактів 11 вересня.

І цього року, в десяту річницю трагедії, зачитували імена усіх загиблих.

Пам'ятні церемонії відбулися і у Вашингтоні біля будівлі Пентагону і в штаті Пенсільванія на місці падіння пасажирського літака.

Десять років тому чотири групи терористів - загалом 19 осіб - захопили чотири пасажирські літаки і скерували їх на хмарочоси в Нью-Йорку, будівлю Пентагону і ще одну ціль, до котрої викрадений авіалайнер не долетів. Він упав у штаті Пенсільванія після того, як на борту відбулася сутичка пасажирів із терористами.

Від терористичних нападів загинуло близько трьох тисяч осіб.

Усі фото Reuters, AP