Кольє Елізабет Тейлор купили за 11 мільйонів доларів. Фото

14
14 грудня 2011

Ввечері 13-го грудня речі акторки загальною вартістю у 150 мільйонів доларів пішли з молотка у Нью-Йорку, пише "The Daily Mail".

Старовинна прикраса під назвою "La Peregrina" від "Cartier" оздоблена перлиною, рубінами та діамантами. Це кольє Елізабет Тейлор отримала від свого чоловіка – актора Річарда Бертона.

 

До слова, перлина "La Peregrina" була зображена іспанським художником 17-го століття Веласкесом на одному з його полотен. Вона колись належала іспанському королю Філіпу ІІ, а потім його донькам Єлизаветі та Маргарет.

Стартова ціна лоту складала 3 мільйони доларів. Втім, охочих його придбати було забагато. Тож ціна виросла до 11-ти мільйонів.

Також на аукціоні було продано кільце із діамантом у 33.19 карат, подароване акторці так само її чоловіком Бертоном. Каблучку придбали за 8818500 доларів.

До того ж, на аукціоні були виставлені декілька суконь Тейлор. Зокрема обидві весільні сукні, у яких акторка двічі виходила заміж за Річарда Бертона.

 

Ювелірний набір, який зірці подарував її третій чоловік, кінопродюсер Майк Тодд, так само пішов з молотка.

Серед лотів також були ювелірні вироби та плакат з автографом 1987-го року, подаровані акторці її близьким другом – покійним поп-королем Майклом Джексоном.

"Моєму справжньому коханню Елізабет. Я люблю тебе назавжди", - надруковано на плакаті слова Майкла.

Загальний збір від продажу речей Тейлор оцінюється у близько 150 мільйонів доларів.

До слова, вся колекція реліквій кінозірки перед аукціоном була виставлена у Великобританії, Москві, Лос-Анджелесі, Дубаї, Женеві, Парижі та Гонконгу в рамках тримісячного світове турне.

Фото АР