Володарів "Оскара" визначать по-новому

— 26 січня 2012, 14:32

Про це повідомляє Лента.ру з посиланням на Agence France-Presse.

Відзначається, що технічною організацією процедури електронного голосування займеться компанія Everyone Counts, що спеціалізується на електронній безпеці. Серед її клієнтів, зокрема, значаться Міністерство оборони США і Мін'юст Великобританії.

До теперішнього часу вибір номінантів та лауреатів "Оскара" проводився за допомогою паперових бюлетенів, які розсилались поштою. Підрахунок голосів приблизно шести тисяч членів кіноакадемії, які мають право голосу, вручну проводила аудиторська компанія PricewaterhouseCoopers.

У кіноакадемії також зазначили, що незважаючи на перехід на електронне голосування, фахівці PricewaterhouseCoopers продовжать контролювати підрахунок голосів.

Голосування, за підсумками якого визначаються володарі премії, проходить у два етапи. На першому етапі членам кіноакадемії пропонується розширений список номінантів, а по його завершенні складається і публікується офіційний короткий список "Оскара".

[L]На другому етапі майбутні переможці визначаються шляхом вибору серед кандидатів з короткого списку

Найближча, 84-а за рахунком, церемонія вручення "Оскарів" відбудеться 26 лютого 2012 року. Номінанти на премію були оголошені 24 січня.

Реклама:

Головне сьогодні