Директора "Софії Київської" звільнили

— 27 січня 2012, 13:18

Про це пише "Коммерсант".

Таке рішення Кулиняк мотивував тим, що екс-директор "Софії" не виконала низки наказів Мінкульту.

Для самої Куковальської відставка стала несподіванкою: "Я другий тиждень перебуваю на лікарняному, і про наказ міністра мені розповіли мої співробітники. Його привіз в "Софію" і показав моїм заступникам не представник відділу кадрів, а заступник директора департаменту культурної спадщини Мінкульту Сергій Тур. У наказі говориться, що мене звільняють від займаної посади з дня мого виходу на роботу".

Куковальська переконана, що таким чином проводиться політика "зачищення директорів найбільших заповідників і музеїв України".

"Причин, того, що відбувається, я не знаю. З моєї сторони ніяких порушень немає. З моменту передачі заповідника в управління Мінкульту нас упродовж року перевіряли СБУ, КРУ й прокуратура. Порушень виявлене не було. Думаю, міністр хоче розставити на ключові пости лояльних людей", - сказала вона.

ВІДЕО ДНЯ

За інформацією "Коммерсанта", новим головою "Софії Київської" стане директор науково-дослідного інституту памяткоохоронних досліджень Олена Сердюк.

Отримати коментарі Кулиняка виданню не вдалося.

Як відомо, це вже друга відставка директора національного заповідника за останній тиждень.

20 січня Кулиняк звільнив гендиректора заповідника "Києво-Печерська лавра" Марину Громову за "фінансові порушення", призначивши на її місце колишнього заступника міністра культури Вікторію Лісничу.

Українська правда. Київ

Реклама:

Головне сьогодні