Лагерфельд намалював карикатуру на Путіна

— 8 лютого 2012, 14:23

Карл Лагерфельд представив особливий номер газети Metro, ставши головним редактором випуску, пише ТСН.

Крім того, він виступив і в ролі ілюстратора, створивши іронічні ілюстрації з президентом США Бараком Обамою, російським прем'єром Володимиром Путіним і президентом Сирії Башаром Асадом.

Малюнок з Володимиром Путіним, де він зображений у короні з підписом "Мрія Путіна", Лагерфельд намалював на прохання московської редакції Metro. Модельєр сказав, що російський прем'єр його надихає.

"Це молодий чоловік, який може правити Росією так довго, як він цього захоче" - сказав дизайнер.

Тим не менш, загалом чоловіки в Росії модельєрові не подобаються, про них він висловився дуже виразно: "Якщо б я був російською жінкою, то став би лесбіянкою. Тому що чоловіки в Росії просто жахливі. Симпатичним можна назвати хіба бойфренда Наомі (Кемпбелл)".

ВІДЕО ДНЯ

"Росія - країна, де найкрасивіші у світі жінки і найжахливіші чоловіки", - резюмував Лагерфельд.

Над президентом США Лагерфельд зіронізував з приводу другого терміну, намалювавши його у вигляді диригента і супроводивши написом: "Ще раз, але з почуттям!". Профіль Башара Асада він супроводив написом "Сирійський Мефістофель".

До слова, зауваження з приводу зовнішності Лагерфельд має не лише до російських чоловіків.

"Вона трохи занадто товста, але в неї гарне лице та чарівний голос", - так метр днями сказав про власницю кількох "Греммі", англійську соул-співачку Адель, пише The Sun.

Реклама:

Головне сьогодні