Кабмін визнав найкращою книжкою для дітей "Таємну перлину"

— 15 лютого 2012, 13:27

Про це з посиланням на Комітет з присудження урядової премії імені Лесі Українки повідомляє прес-служба Держкомтелерадіо.

Фото h.ua

У номінації "Літературні твори для дітей та юнацтва" перемів роман Юрія Логвина "Таємна перлина" видавництва "Ярославів Вал".

Художниці Людмила Кириленко та Олена Зеркалій стали лауреатами номінації "Художнє оформлення книжок для дітей та юнацтва". Перемогу їм принесли ілюстрації до книги Томаса Мелорі "Легенди про короля Артура" (літературний переказ А. Клімова) видавництва "Ранок".

У номінації "Театральні вистави для дітей та юнацтва" перемогу здобув Харківський державний академічний театр ляльок ім. В. Афанасьєва за лялькову виставу за творами А. Шмідт "Про принців і принцес" режисера-постановника Оксани Дмитрієвої та художника-постановника Наталії Денисової.

Анімаційний фільм "Маленький великий пес" режисерки Людмили Ткачикової, художника-постановника Наталії Чернишової (студія "Укранімафільм") переміг у номінації "Кінотвори для дітей та юнацтва".

ВІДЕО ДНЯ

Вручення нагород відбудеться 25 лютого – до дня народження Лесі Українки. Кожен з переможців отримає по 10 тисяч гривень

Як відомо, премія Кабінету Міністрів імені Лесі Українки за літературно-мистецькі твори для дітей та юнацтва присуджується щороку до дня народження Лесі Українки, 25 лютого, за твори, які сприяють вихованню підростаючого покоління у дусі національної гідності, духовної єдності українського суспільства та здобули широке громадське визнання.

Статус урядової вона отримала 14 січня 2004 року.

Лауреатами цієї премії свого часу стали дитячі письменниці Тамара Коломієць і Марія Пономаренко, художники Владислав Єрко і Марина Пузиренко, творчі колективи Національного академічного драматичного театру ім. Івана Франка за виставу "Кайдашева сім’я" за твором І.Нечуя-Левицького та Рівненського академічного обласного театру ляльок за виставу "Лісова пісня", а також режисери Роман Ширман і Олена Фетісова за художній фільм "Прикольна казка", Оксана Карпус за анімаційний фільм "Театральний роман" та інші.

Українська правда. Життя

Реклама:

Головне сьогодні