В Україні на фотовиставку про одностатеві сім'ї напали

44
19 травня 2012
Усі фото Євгенії Бєлорусець з фотопроекту "Своя кімната"

Про це у коментарі "Українській правді. Життя" повідомила автор фоторобіт, які були понівечені, Євгенія Бєлорусець.

"Дві людини разом з іншими прийшли на виставку і разом з іншими її дивились. Раптом вони дістали гострі предмети і почали ними проводити по роботах і деякі роботи по можливості зривати і кидати на підлогу. Їх зупинив охоронець, він намагався їх упіймати, зупинити, але вони зіштовхнулись з ним і втекли", - розповіла Бєлорусець.

За її словами, у виставковому залі немає відеокамер, і тому не так просто визначити зловмисників. Але про подію вже повідомлили у міліцію.
Пошкоджено 90% робіт. "Деякі порізані, подряпані, деякі лежать не землі, зірвана їх основа, їх не можна буде знову повісити", - описала наслідки нападу автор робіт.

Реклама:
 

"Я не знаю, хто вони (нападники), але я знаю, що вони проводять акцію "Любов проти гомосексуалізму". І про виставку говорять як про місце розпусти, що це поганий проект і його потрібно терміново закривати", - розповіла Бєлорусець.
ідеться ро українські квір-сім"ї.

Виставка Євгенії Бєлорусець "Своя кімната" присвячена українським квіт-сім'ям. Вона проводилась у кінотеатрі "Жовтень" у межа паралельної програми Київської бієннале сучасного мистецтва "Арсенале". Відкрилась 3 травня і мала закритись 20-го.

За словами Бєлорусець, після Києва виставка має бути показана  у Сімферополі, Одесі, можливо, у Львові і в інших містах. 

"І ми хочемо показати частину пошкоджених робіт", - додала автор, пояснюючи, що це важливо, бо показує ставлення до квір-сімей частини українців.

"Українська правда. Життя"Реклама: