Італійський журналіст видав книжку про Україну

— 11 червня 2012, 18:35

Протягом восьми років він об’їздив понад 20 міст у різних регіонах України, пише Радіо Свобода.

Свої спостереження і міркування допитливий італієць виклав у книжці, яку назвав "Україна. Держава на межі" із підзаголовком "Подорожі до незнайомої Європи".

"Для пересічного італійця Україна все ще асоціюється або з Росією, або із сірою пострадянською республікою. Насправді ж це окрема держава, різнобарвна, сповнена протиріч, і вона своє обличчя", каже автор.

"Книжка - це подорож, що починається в Івано-Франківську і закінчується у Чернівцях після відвідин України центральної, східної, південної і Криму. Але це не є розповідь про коротке перебування. Я описую міста, які відвідував кілька разів у різні періоди. У деяких розділах я намагаюся пояснити навіть зміни, що сталися у цих містах за 8 років. Наприклад, яким був Київ 2004 року напередодні Помаранчевої революції, і який Київ нині за президента Віктора Януковича", додає Массиміліано Ді Паскуале.

"Розповідаючи про монументи та історію країни, я особливе місце присвятив зустрічам із різними людьми. Це звичайні українці, яких я зустрічав на базарах, у потягах чи маршрутках. До книжки увійшли також інтерв’ю з відомиим людьми", - розповів автор.

У книжці є розмови з письменниками Сергієм Жаданом, Оксаною Забужко, правозахисником Євгеном Захаровим та моє інтерв’ю з Віктором Ющенком

"За 8 років подорожей я зустрічав дуже гостинних, великодушних людей. Я маю гарні спогади про українські свята й застілля. Бесіди і жарти зі смаженим шашликом і за чарочкою горілки – ось таку дружню, веселу атмосферу хочеться пам’ятати", - додав Массиміліано Ді Паскуале.

​​Книжка Массиміліано Ді Паскуале – друга друкована праця про Україну. Два роки тому побачила світ його перша книжка-фотоальбом "В Україні. Світлини для щоденника".

Невдовзі автор вирушає знову до України для роботи над оновленим виданням туристичного англомовного довідника Bradt guide Ukraine.

Реклама:

Головне сьогодні