Скандальну виставку "Апокаліпсис і Відродження" вже демонтують

— 15 червня 2012, 11:50

Закриття арт-проекту відбулося у зв'язку зі знищенням окремих творів і виставки в цілому адміністрацією "Шоколадного домі", філії Київського національного музею російського мистецтва, який відцензурував виставку.

Спочатку планувалося, що проект буде працювати два з половиною місяці - з 15 травня по 27 липня. У підсумку виставка була відкрита для відвідувань всього 15 днів.

Демонтаж виставки почався

Як зазначається у прес-релізі організатора виставки, Mironova Gallery, виставка не працювала у зв'язку з різними діями адміністрації. Певний період "Шоколадний дім" був закритий через санітарні дні.

В інших випадках заявлялося, що організаторів та відвідувачів не пустять на територію проекту, поки не будуть вилучені певні твори мистецтва. Навіть у дні роботи виставки були випадки, коли на очах у відвідувачів співробітниками "Шоколадного будинку" відключалися окремі інсталяції без пояснення причин.

Свої дії Тетяна Скирда, директор "Шоколадного дому", пояснює тим, що на виставці нібито присутня порнографія і посилається на постанову Національної експертної комісії з питань захисту суспільної моралі (НЕК).

ВІДЕО ДНЯ

Ніяких офіційних документів від НЕК організатори проекту не отримали.

Українська правда. Життя

Реклама:

Головне сьогодні