Модна "Країна Мрій", або Гарні у вишиванках. Фото

482
24 червня 2012
Сучасні дівчата виробляють із вишиванок модні сукенки
А хлопці носять вишиті сорочки із джинсовими картузами
Серед сильної статі останнім часом стали фаворитами чорні сорочки з білою вишивкою. Вони менше брудняться і краще пасують з буденними строями
А ця дівчина підперезала вишиту гладдю сорочку поясом іншого стилю. Щоб бути в тренді – всі засоби годяться
Поєднання вишиванок з джинсами – класика етно-моди сучасності. Як видно з фото, ця україночка вже підбирає відповідну спідничку
Модні плісовані спіднички стануть у пригоді тим, хто бажає вигуляти в світ улюблену вишиванку
На “Країні Мрій” вишиванки стають справжньою сімейною традицією
Поєднання червоного з чорним стало звичним серед вишиванок. Для більшого шику замовте собі ексклюзивну вишиту сорочку кольорових поєднань саме вашого регіону. Зараз до них легко підібрати відповідний сучасний стрій
Серед свіжих тенденцій – підбирати повний національний стрій. До національної сорочки пасуватиме вишита спідничка.
Багато хто з дівчат воліє вдягнутися на етно-свято у суцільно український стрій
Дівчина з пір’ям на голові, вдягнена на західно-український манер
Ось такого чоловіка важко було не помітити в натовпі
Веселий український “капелюшник”
Елегантно виглядає сорочка вишита білим по білому. Дехто вважає таке поєднання набридлим, але воно завжди виглядатиме вишукано і доречно до будь-якого стилю одягу
Юним модницям вдягають національні віночки
Або шиють оксамитові спіднички
Українські дизайнери пропонують власне бачення етно-стилю. Колекція ТМ “RUTA”
Колекція Христини Рачицької, в якій обіграно подільські вишивки
Колекція Христини Рачицької

Етно-фестиваль "Країна Мрій" славиться тим, що збирає небайдужих до національних традицій. Жодне інше свято не збирає так багато модників у національних українських строях. "Українська правда. Життя" зібрала найкращі образи етно-фестивалю.

Традиційно, багато хто приходить на свято в українських сорочках та вишиванках. Вже стало доброю традицією на "Країну Мрій" діставати із шафи улюблену вишиванку або ще бабусину, або вишиту власноруч, український віночок чи хустину. Молодь переважно вдягає українські наряди під сучасні джинси або шорти. Люди більш зрілого віку підбирають повні строї зі спідницями, фартухами, юпками чи керсетками. Хто ж не має сорочки, обмежується українським віночком чи тканою стрічкою.

Цей образ варто відмітити особливо! 

Тонка вишита сорочка тон в тон, поєднана з модною в цьому сезоні довгою спідницею у складочки, чи за особистими вподобаннями плісованою, теплого охристого, теракотового чи коралового кольору якнайкраще пасуватимуть разом зі шкіряним ременем по талії. Вдало підібрані етнічні аксесуари, як то коралове намисто чи тонка охайна стрічка у волоссі додадуть образу вишуканості і етнічного відтінку водночас.

Поєднання вишиванки з джинсами стало вже класичним серед сучасних строїв. Але з огляду на останні модні тенденції варто запропонувати поєднання вишитих блузи з модними нині широкими та довгими спідницями до долу, плісованими спідничками чи широкими штанами крою "банани" чи "алладіни", подібними до українських шароварів.

Модницям сподобається носити довгі сорочки, просто підперезавши її широким тканим або шкіряним ременем. Не слід зневажати й аксесуарами. Найбільш традиційні глиняні прикраси, бісерні ґердани або дерев’яне намисто, а низанки натуральних червоних коралів – уже серед обов’язкових у кожної модної кралі.

Тут і далі колекція Дому моди RITO

Крім "параду вишиванок", модна "Країна Мрій" вже вдруге відмічається проектом "Етно-фешн", що відбувається за підтримки Українського Тижня Моди. Свої колекції в етно-тематиці представляють як молоді так і маститі дизайнери, що трансформують елементи національного костюму в сучасний одяг.

 powered by lun.ua