Тренд тижня – вишиванка

— 17 липня 2012, 13:32

Хоча національна вишита сорочка є must-have у гардеробі кожного українця, доволі небагато людей можуть похизуватися тим, що носять справжню вишиту вручну хрестиком або бісерну вишиванку.

Французьким дизайнером Étoile Isabel Marant створено майже автентичну вишиванку

Сучасні ж богемні вишиванки і принтовані топи пасують на щодень і в офіс, не вимагають строгого національного строю і серед усіх інших переваг створені іменитими дизайнерами.

Принтована етнічна блуза з панамою від Rebecca Taylor

Світові дизайнери та стилісти вже давно і на повну експлуатують етнічні мотиви. До справи йде все: техніки ручної вишивки хрестиком і гладдю, мережки і плетення, використання натуральних матеріалів та орнаментів, етнічний крій.

Такий кантрі-стиль "сільським гламуром" вже аж ніяк не назвеш.

Rebecca Taylor пропонує вишиту гладдю блузу з китицями

Серед вітчизняних модників пристрасть до національного одягу досягла апогею у відкритому конкурсі на створення подарункової вишиванки для співачки Мадонни, влаштованому організаторами київського концерту зірки на початку серпня.

Виграла конкурс стилізована чорно-біла вишиванка від дизайнерки Олени Буреніної. За притаманним Мадонні стилем і чітким графічним силуетом українські мотиви вгадуються в такому наряді вельми опосередковано.

Стилізована вишиванка для Мадонни від Олени Буреніної

Фото з сайтів www.net-a-porter.com, www.fashionweek.ua

Реклама:

Головне сьогодні