Адріано Челентано повернувся на сцену й порадив не жити в кредит

— 11 жовтня 2012, 12:27

Легендарний співак Адріано Челентано повернувся не лише у музичне, але й у суспільне життя Італії.

Всесвітньовідомий співак роздавав публіці економічні поради прямо зі сцени, передає DW.DE.

У веронській Арені цього тижня пройшов перший із двох мега-концертів, які ознаменували повернення Адріано Челентано на сцену. Хоча співак останніми 18 роками й випускав диски, брав участь у багатьох проектах, але "живих" концертів не давав.

Квитки на обидва виступи у Вероні були розпродані у перші ж години, а у залі під час виступу "ніде було й курці клюнути", зазначає ресурс.

Свій перший концерт "Молледжато" – так називають Челентано на батьківщині за особливу, "пружинну" пластику – почав із відомої пісні "Svalutation", свого хіта 70-х. А вже за кілька хвилин потому публіка шаленіла під рок-н-ролл. Коли ж співак розпочав пісню "Io sono un uomo libero" ("Я вільна людина"), вся Арена скандувала: "Ад-рі-а-но!!!".

ВІДЕО ДНЯ

Крім того, очікувалося, що Челентано виголосить зі сцени монолог. Але цього не відбулося.

"Всі кажуть про зростання, але ніхто не пояснює, як зростати. Я впевнений, що зростання починається з кардинальної зміни напрямку нашого руху", - глибокодумно виголосив Челентано й надовго замовк.

Відтак, він перейшов до пісні "Camminò", не надавши більше жодних пояснень.

Утім, зовсім без "проповідей" веронський концерт не обійшовся. Так, певної миті на сцені до Челентано приєднався відомий французький економіст Жан-Поль Фітуссі. Він говорив про останню економічну турбулентність у єврозоні – і Челентано вніс несподівану пропозицію:

"Давайте знищимо борг, не платячи нікому".

"Досить купувати речі в кредит. Треба донести до людей, що купувати треба тільки тоді, коли є гроші", - закликав співак.

Але публіка ясно дала зрозуміти, що хоче від Челентано музики, а не бюджетних порад: із зали навіть почулося свистіння. Адріано до критики дослухався, і вечір знову заповнився ностальгічними хітами.

Дружина Челентано Клаудія Морі розповіла, що співак готувався до цих концертів з травня.

"Працюючи над ними, він почував велику цікавість, адже вже 18 років не давав живих концертів, і йому бракувало контакту із публікою", - сказала вона.

Реклама:

Головне сьогодні