Тиждень Моди: комбінезони, спідниці міді та сукні з принтами

34
13 жовтня 2012
Колекція Лариси Лобанової. Фото Дмитра Ларіна
Колекція Олени Даць
Колекція Світлани Бевзи

День елегантних жіночних колекцій на Тижні Моди відкривала одеситка Лариса Лобанова. Дизайнерка невпинно наполягає на жіночності слабкої статі: "Жінка не повинна забувати про своє жіночне начало".

Тому й наряди Лариса пропонує легкі та вільні, силуети об’ємні, матеріали леткі, невагомі. Серед основних видів одягу: облягаючі трикотажні сукні, які підкреслюють вигини тіла, шифонові вечірні вбрання до долу з високою талією, делікатного крою комбінезони. Колекція від одеситки зроблена з особливою приморською свіжістю і невимушеністю.

Творчість Лариси до смаку жінкам Сходу: саме вони замовляють широкі довгі плаття. Кувейт, ОАЄ і Саудівська Аравія – основні країни-клієнти нинішньої колекції. Лариса зізналася в особливостях співпраці з такими вимогливими клієнтами: "Вони заздалегідь озвучують побажання до наступної колекції, я створюю ескізи вже враховуючи ці нюанси".

 

Тим не менше, нашим жінкам Лариса рекомендує поповнити гардероб спідницею небезпечної, але дуже жіночної довжини міді, і сукнею з матового шовку, який наступного літа буде серед основних трендів, так само як глибокий насичений смарагдовий відтінок, прозорий драпірований шифон і лебедине пір’я.

 

Плаття з авторськими принтами можна вважати справжнім must-have від Лариси Лобанової. Принтовані батисти, шовки і трикотажі художниця замовляє в Італії за власними ескізами.

Олена Даць при створенні колекцій користується вже готовими тканинами, також придбаними в Італії. В черговій романтичній колекції Даць потішила очі модників вишуканими точеними силуетами і якісними фактурами. Від моделей віє одночасно і європейським субтильним романтизмом, і східною розкішшю.

 

Ніжні "вигорілі" кольори, соковиті фруктові барви колекції з романтичною назвою "Парус" виконані в батисті, невагомому шовку, мереживі, ажурній вишивці технікою рішельє. Фалди, рюші, складки, защипи і мереживо – незміні атрибути творчості Оленки. Завершують образи пікантні деталі: канти, тонкі мотузки, металеві ремінці і ледь помітні підвіски. Східного присмаку додають ексклюзивні барвисті принти і візерунки "огірки".

 

Нинішню колекцію вже побачили в США (Лос-Анджелес) та Парижі. Дизайнер також плідно співпрацює з арабськими байєрами. Але наряди, як визнає Олена, таки доводиться корегувати під ментально особливих замовників.

Не обійшлося без популярних нині принтів і в колекції дизайнера-мінімаліста Світлани Бевзи. Модерністські картини на одязі, натхненні найвідомішою художньою школою Баухаус, являються зображенням батька Світлани в молодому віці.

 

 

Бунтівний амбітний підлітковий вік – лейтмотив колекції. Художниця розробила юнацько-хлопчачі образи на контрасті білого з глибокими чистими кольорами: знаменним червоним, контрастним йому смарагдовим, базовим чорним. "Напівтони не властиві безстрашним молодим людям, які живуть мріями", – впевнена дизайнерка.

 

Світлана Бевза запропонувала до наступного літа двобортні жакети і великорозмірні накрохмалені плащі з коротким рукавом, комбінезони, хлопчачі сорочки і шорти, сорочки-сукні та широкі спідниці міді, а серед аксесуарів – взуття з ремінцями, високі гольфи на підтяжках, картузи і поштові сумки. Хлопчачі образи підтримані короткими зачісками і прямокутними декоративними лініями.

 

 

Юнацька колекція сподобається не лише відчайдушним модницям, концептуалісткам та інтелектуалкам, окремі речі згодяться для офісного стилю, а базовий трикотаж – на щодень. Переконані, що ретро-шкарпетки від дизайнера в новому сезоні стануть родзинкою білизняної шафки.

Читайте також на TabloID UFW День третій привабив дружину Льовочкіна, Онопку і Ющенко

Головне на сайті